Korexowa przekazywanka aparatowa nr. I

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jakiego filmu mamy użyć?

HP5+
27
61%
FP4+
14
32%
PanF+
3
7%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5577
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

zgadzam się milcząco. ups! już nie milcząco.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Ech, no tak to się nie dogadamy.

Jak na razie pomoc zdeklarowały 4 osoby (Jerzy, Twój post tak właśnie odebrałem), czy to wszyscy?
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jerzy »

Czyli po 20 zeta się zrzucamy ;)
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Kurcze chłopaki no aż mi głupio, że tak chcecie się składać... Aczkolwiek muszę go odkupić bo to był aparat po dziadku. Ojciec nie wie, że przepadł.

Najdziwniejsze jest to, że jego telefon dzwoni, ale nikt go nie odbiera. To samo w mieszkaniu, pytałem sąsiadów (dwa sąsiednie numery na domofonie) ale nikt nic nie wie. Ten koleś to jakiś duch.

Czy ktoś ma konto na tradycyjnych może? Może tam podał jakieś info o sobie. Z koreksu mam jego numer gg tylko. Mail zdobyłem ale nie odpowiada. Telefon również. Może adres domowy ma tez inny niż ten pod którym byłem?
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Dziwna sprawa, może za wcześnie wieszamy psy na gościu ale tak czy inaczej nowy aparat powinien trafić do Roba. Jutro rano wyjeżdżam i wracam dopiero we wtorek (brak dostępu do kompa) - umówmy się, że jak to tej pory nikt się nie dołączy to zrzucamy się po 20 zet a Rob w międzyczasie niech spróbuje coś zalicytować. OK?
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Witam . Tak sie zlozylo , ze mam 20 pln i moge wyslac . Cel sluszny , to i mnie dopiszcie prosze . A to link do "mojej" przekazywanki ktora zgapilem na KOREX'ie ( DZIEKUJE! ) i zrealizowalem ( nie bez zaciec , niestey ... ) w Dublinie .
http://forum.in-focus.pl/viewtopic.php?f=11&t=448
Pozdrawiam .
( A w ogole , to mam Start'a w Polsce - lezy nie uzywany od 15 lat i chetnie bym go puscil w obieg , tylko ta odleglosc ... moze w przyszlym roku ? ) .
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Wczoraj numer gg podany w jego profilu był dostępny, niestety próby komunikacji zostały bez odpowiedzi... Koleś umyślnie ignoruje wszystkie próby komunikacji. Znalazłem też o nim wpis w KRS ale nie wiem czy jest sens płacić 25zł za wszystkie dostępne dane...

Zalicytuję tego starta na allegro i po prostu go kupię. Mam na przyszłość nauczkę, aby takie przedsięwzięcia robić tylko w zaufanym gronie użytkowników, o których mam jakiekolwiek pojęcie. Bo chcę urządzać takie zabawy i nie bać się o sprzęt :oops: Liczyłem na uczciwość w tej zabawie ale jak zwykle zawsze się znajdzie ktoś, kto nie chce się bawić z innymi, niestety. Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że nie mam na myśli tego, że są wśród nas ludzie źli itp bo lubię to forum i wiem, że jest tutaj masa super osób 8-) No ale może po prostu mam pecha.

Co do waszej pomocy, to choć wychowanie nakazuje mi odrzucić propozycję, chętnie ją przyjmę ze szczególnym zaznaczeniem, że na pewno odwdzięczę się kiedy ktoś inny będzie potrzebować pomocy materialnej. Zobowiązuję się również wpłacić w przyszłym miesiącu pieniądze na utrzymanie korexu.
Saradok
-#
Posty: 37
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:22
Lokalizacja: b_b

Post autor: Saradok »

Choć nie brałem udziału w przekazywance, to chętnie dorzucę swoich kilka złotówek dla pana Rob'a. Głownie ze względu na stratę jaką poniósł okazując zaufanie do użytkowników tego forum, czyli także do mnie. Możecie na mnie liczyć jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy.

pozdrawiam i mam nadzieję, że już nigdy więcej taka sytuacja się nie powtórzy
lucat
-#
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2009, 09:28
Lokalizacja: Oława

Post autor: lucat »

Podobnie jak poprzedni użytkownicy choc nie brałem udziału w tej przekazywance również dorzucę swoją cegiełkę na zakup Starta dla kolegi. Proszę o PW w sprawie wpłaty.
Pzdr
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Rob, co z zakupem aparatu, licytowałeś coś? Jeśli tak to podaj cenę zakupu, rozpiszemy ją na forowiczów, którzy wyrazili chęć w dołożeniu się do nowego Starta (do tej pory zliczyłem 7 osób).

przepraszam, ale musiałem w końcu zareagować. otóż, mimo że FF nie traktuje tego jako błąd, słowo "forumowicz" jest niepoprawne. słowem jakim określa się użytkownika for internetowych, jest słowo "forowicz" i tego słowa proszę używać.
pozdrawiam
rbit9n
Ostatnio zmieniony 06 paź 2010, 19:56 przez Coil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

hej! licytowałem, ale niestety mnie przebili. Poczekamy na coś godnego uwagi, teraz jakieś same poobdzierane chodzą, a mój był w całkiem niezłym stanie 8-) Również wolałbym aby to była symboliczna zrzutka, dopłata, niż całkowite refundowanie zakupu. Przepraszam, że marudzę, ale na prawdę czuję, że i tak nadwrężam waszą hojność. To dla mnie niecodzienna sytuacja.
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

UWAGA UWAGA! Piotr się odezwał 8-)

Napisał mi, że miał poważne problemy zdrowotne ale już jest lepiej i może się zająć moim startem który cały czas był u niego w domu. Odeśle mi go niedługo ze zwiniętym filmem. Niestety nie mam adresów ludzi którzy byli po piotrze dlatego muszę anulować zabawę i wywolać to co się udało zrobić. Miejmy nadzieję, że start dotrze szybko :)
kayaman
-#
Posty: 185
Rejestracja: 13 sie 2007, 17:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kayaman »

Hej ja byłem następny i nadal jestem chętny do zabawy.
Proszę mi wysłać. Adres na PW.

p.s. jak to nie masz adresów? A nie masz w historii na PW.
Jak nie to ja Ci mogę podesłać bo mam od Ciebie posty ;)
Saradok
-#
Posty: 37
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:22
Lokalizacja: b_b

Post autor: Saradok »

Rob pisze:Napisał mi, że miał poważne problemy zdrowotne ale już jest lepiej i może się zająć moim startem który cały czas był u niego w domu. Odeśle mi go niedługo ze zwiniętym filmem. Niestety nie mam adresów ludzi którzy byli po piotrze dlatego muszę anulować zabawę i wywolać to co się udało zrobić. Miejmy nadzieję, że start dotrze szybko :)
Zabrzmi, to źle, ale miejmy nadzieję, że to prawda...oraz, że już wszystko dobrze z jego zdrowiem. A zatem start bezpiecznie wróci do domu 8-) ?
kayaman
-#
Posty: 185
Rejestracja: 13 sie 2007, 17:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kayaman »

Też Mnie to dziwi. Dlaczego w takim razie podał złe numery telefonów i adres?
ODPOWIEDZ