Korexowa przekazywanka aparatowa nr. I

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jakiego filmu mamy użyć?

HP5+
27
61%
FP4+
14
32%
PanF+
3
7%
 
Liczba głosów: 44

dzerry
-#
Posty: 114
Rejestracja: 11 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: dzerry »

ku6i pisze:Dzerry, jeśli chodzi o nikoniarską jednorazówkę, to z tego co wiem, to po prostu pewien wyrostek dostał aparat i tyle go widzieli, ale nie ma co wnikać w szczegóły, to nie to forum.
he he, myslalem, ze to inne forum. Pentax tez mial jednorazowke, ktora zaginela na przedostatniej klatce, wczesniej objezdzajac praktycznie cala Polske i kawal swiata od Japonii po Nowy Jork.
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Hej hej ;) Nie wydaje mi się, żeby piotr był nieuczciwym użytkownikiem. Zaraz po tym jak film w aparacie się przewinął gadałem z nim i wynikało z tego, że kolega piotr podejmie się zwinięcia filmu, założenia nowego i wysłania dalej ;) Na razie cicho z jego strony :(

update: ale ze mnie gapa, przecież mam numer do piotra bo z nim gadałem! :) Dopiero teraz sobie przypomniałem... Niestety nie odbiera w tej chwili, może jest za późno już. Zadzwonię jutro, miejmy nadzieję, że sprawa się wyjaśni :)
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

trzymam kciuki, a co będzie czas pokaże...


wpadł mi za to do głowy pewien pomysł na następną przekazywankę...
viewtopic.php?p=36390#36390
to ja zabiłem Laurę Palmer...
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

kurde no próbuję się skontaktować z tym piotrem ale bez skutku, nie odbiera telefonu (dzwoni i dzwoni), nagrałem się na pocztę i nic... Wygląda na to, że mój start został przywłaszczony :-/
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Może w takim razie warto byłoby uhonorować użytkownika dożywotnim banem "za całokształt twórczości"?
CHoSSeN OnE
-#
Posty: 82
Rejestracja: 18 sie 2007, 07:53
Lokalizacja: Wastelands (Rzeszów)

Post autor: CHoSSeN OnE »

Rob pisze:kurde no próbuję się skontaktować z tym piotrem ale bez skutku, nie odbiera telefonu (dzwoni i dzwoni), nagrałem się na pocztę i nic... Wygląda na to, że mój start został przywłaszczony :-/
Jak to człowiek uzależnił się od najnowszych technologii. Może wybierz się osobiście pod adres na jaki został wysłany aparat ? (; Twojej osoby nie będzie mógł wyłączyć, nie odebrać jak telefonu czy skasować, nie odsłuchać jak wiadomości [;
Światłoczuły
-#
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2010, 18:17
Lokalizacja: Warszawa żoliborz
Kontakt:

Post autor: Światłoczuły »

Widzę , ze temat przekazywanek umarł śmiercią naturalną.
Przepraszam , że rozgrzebuję stary wątek ale nie chce w sprawie tego pomysłu otwierać nowego bo jest czysto teoretyczny.
Wpadłem na pomysł , ze można by jednym aparatem zrobić multiekspozycję portretów użytkowników czyli naświetlić wszystkie twarze na jednej klatce i mieli byśmy taki portret forumowicza z forum korex.

http://swiatloczuli.org/
http://swiatloczuli.org/blog/
Przemek Namieciński swiatloczuli.org
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

kolego 12 zdjęć na jednym? to stanowczo za dużo!

moim zdaniem podwójna multiekspozycja była by jeszcze czytelna ale nie kilkunastokrotna...

poza tym przekazywanka, której inicjatorem jestem ja, żyje i dopiero się zaczęła!
to ja zabiłem Laurę Palmer...
zaphod
-#
Posty: 462
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: zaphod »

Światłoczuły pisze:Widzę , ze temat przekazywanek umarł śmiercią naturalną.
Temat żyje i ma się dobrze. Drugi aparat już chyba ruszył w Polskę:)
F100 + C33 + 45D + AF10 Super
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

zaphod pisze:Drugi aparat już chyba ruszył w Polskę:)
Miejmy nadzieję, że tym razem wróci :roll:
Awatar użytkownika
trumil9
-#
Posty: 249
Rejestracja: 06 sie 2009, 04:28
Lokalizacja: PL/US

Post autor: trumil9 »

przepraszam za offtop.
Wczoraj zakonczyla sie oficjalnie przekazywanka aparatowe ( nie korexowa) nr I zainspirowana przez Wojtka Gila.
Po dlugiej wedrowce po calym swiecie aparatu wyslanego przez Wojtka powstaly 34 tablice ze zdjeciami i krotkim opisem jak to bylo i co mialo byc potem.
Wystawa rozpoczela sie 25 czerwca 2010 roku, o godz. 7 wieczorem w Muzeum Polskim w Chicago
Mialem przyjemnosc zrobic pare zdjec na tej wystawie, a 2 snap shot'y ponizej

Wojtek i jego kamera

Obrazek

Od lewej: Wojtek, nastepnie -polski uczestnik przekazywanki - Lukasz z Wroclawia, druga z prawej to pani, ktora jest pracownikiem Polskiego Muzeum i rownoczesnie kustoszem tej wystawy

Obrazek
pozdrowienia, wojtek
przepraszam, nie mam polskich znakow
http://70fahrenheit.wordpress.com
Awatar użytkownika
rafalartur
-#
Posty: 32
Rejestracja: 22 sie 2009, 13:14
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: rafalartur »

Koledze się super udało. Tu link do bloga samego autora:
http://aroundtheworldinonecamera.wojtekgil.com/
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Powiem tak: starta cały czas nie odzyskałem... Dzwonię, piszę, jeździłem pod adres zamieszkania i nic. Rozpłynął się nam kolega razem z moim aparatem :cry:
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jerzy »

Hmm można by takiego starta wysyłać wrogom - po prostu by znikali...

A serio mówiąc: może my, uczestnicy tej przekazywanki (bez Ciebie), złożymy się na nowego Starta dla Ciebie?
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Jerzy, proponowałem to kilka postów temu ale poza ku6im, który nota bene udziału w zabawie nie brał nie było odzewu ze strony uczestników.
Jest w tej chwili 6 startów na Allegro, Panowie, Rob kupuje Starta, my się na niego zrzucamy (po dysze i jest nowy sprzęt) i jeszcze raz puszczamy w obieg :-D Ja mogę zasponsorować Neopana. Co Wy na to?
ODPOWIEDZ