AGFAPAN APX 100/400

APX jest średnioczułym negatywem czarno-białym o dużej tolerancji ekspozycji – głównie na prześwietlenie – i małej ziarnistości. Agfa APX jest dobrym filmem do wielu zastosowań: do fotografii portretowej, architektury, pejzażu i pracy w studio. Bardzo ładnie oddaje „kolor” ludzkiej skóry i jej niuanse oraz biel, dlatego polecałbym film do fotografowania, portretów, aktów czy zdjęć ślubnych. Ze względu na dużą tolerancję na prześwietlenie, nadaje się do scen oświetlonych kontrastowym światłem zarówno jeśli jest to zamierzone jak i w sytuacjach zastanego bardzo silnego światła.

AGFAPAN APX 200s

Agfa Agfapan APX 200S to negatyw uczulony na promienie podczerwone. Posiada on małe ziarno oraz dużą skalę tonalną. Może być stosowany wyłącznie razem z czerwonym filtrem.

AGFA SCALA

Odwracalny film czarno-biały. Nadzwyczajnie drobne ziarno, bardzo dobra rozdzielczość oraz możliwośc ekspozycji od ISO 100/21° do ISO 1600/33° to główne cechy tego doskonałego materiału. Moda, reklama, dokumentacja i architektura – praktycznie nie ma ograniczeń dla profesjonalnych zastosowań filmu.