czy taki sprzęt wystarczy do robienia dobrych zdjęć

Wszystko o aparatach, akcesoriach, sprzęcie ciemniowym.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
figureliusz
-#
Posty: 821
Rejestracja: 18 gru 2008, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: figureliusz »

:lol: :lol: :lol:
Słusznie skarceni, może zamkniemy temat, bo jest kompletnie bez sensu?
sp
-#
Posty: 56
Rejestracja: 11 lut 2008, 21:13
Lokalizacja: ---

Post autor: sp »

Mnie ciekawi który to korexowicz.. albo wraże forum sprawdza czujność adminów, takie rozpoznanie przed desantem. :lol:
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Linhof »

J.A. pisze:A tak jakiś ptaszek w lesie? Albo koncert w ciemnym klubie jazzowym. Albo rybki w akwarium. Najzwyklejsza impreza domowa w blokowym pokoju 12m2.
To są cztery zadania jak najbardziej fotograficzne, do których ten sprzęt słabo się nadaje.
Nawet zabawa dzieci w piaskownicy może być wyzwaniem dla tego sprzętu.

hint.
Specjalnie zacytowałem całość. Aparat + obiektyw. I specjalnie wytłuściłem "każdego".
Do wielu ledwo się nada, a do wielu zupełnie nie da rady.
Jasne, jest wiele, wiele zastosowań, d których znajdziesz milion razy lepszą puszkę i obiektywy. Chodzi mi tylko o jedno, żeby nie myśleć czego się nie ma, tylko jak wykorzystać to, co się ma. Przynajmniej w moim przypadku jakoś zawsze to czego nie mam jest w większości. ;-)
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

Linhof pisze:Chodzi mi tylko o jedno, żeby nie myśleć czego się nie ma, tylko jak wykorzystać to, co się ma.
A widzisz. To jest sedno.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Linhof »

Żeby zgrabnie wyjść z sytuacji. Jak moja makówa zaczyna narzekać, że przydałoby sie to, czy tamo dokupić to sobie zapodaję parę fotek Miroslawa Tichego. Bezdomny fotograf, który fotografuje aparatem samodzielnie zrobionym z elementów znalezionych na śmietniku (włacznie z obiektywem) na błonach pochodzących ze śmieci. Wielki szacun. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zdjęć. http://www.wykop.pl/ramka/594399/czeski ... ze-smieci/
Można zerknąć czym gość robi foty.
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

sp pisze:Mnie ciekawi który to korexowicz.. albo wraże forum sprawdza czujność adminów, takie rozpoznanie przed desantem. :lol:

jeżeli ten wątek to lipa, nic tylko współczuć autorowi. może czas pomyśleć o ogoleniu moszny i poszukaniu sobie przedszkola.
ODPOWIEDZ