kto i dlaczego

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

filozof97
-#
Posty: 367
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:30
Lokalizacja: Siemiatycze

Post autor: filozof97 »

wtrącę i swoją kopiejkę.
Moim zdaniem sytuacja wygląda dobrze na AT. Tam nie ma praktycznie żadnego regulaminu i wszyscy są zadowoleni, a przynajmniej nie widziałem nigdy sprzeciwu. Poza tym, czy korex jest na tyle wielkim i uczęszczanym forum, żeby tu był stos ogłoszeń? Nie zauważyłem. Jest ich kilka dziennie i ta liczba raczej się nie zmieni przy zmianie regulaminu.
Ogólnie, cała dyskusja rozchodzi się o to, że ktoś podał link do allegro. Ja nie widzę w tym nic złego. A niech ktoś sobie handluje. Proponuję podział bazaru na część dla handlujących i część dla tych, którym akurat coś zbywa, ale... jak poznać, że ktoś handluje, a jak- nie? Może ktoś ma akurat sporo gratów zbywających? Albo jakiś handlarz handluje na małą skalę? Nie. pomysł nie wypali.
Tak to wygląda na forumphoto:
http://www.forumphoto.pl/topic/15651-re ... lu-gielda/
i nigdy nie było problemów. Owszem, zdarzają się ludzie, którzy rejestrują się tylko, aby coś sprzedać, ale jest ich nie wiele. No i poza tym, forumphoto jest na pierwszym miejscu w wynikach wujka google, więc u nas ogłoszeń będzie pewnie 5 razy mniej.


Zamiast tego, lepiej zrobić coś, żeby się zdjęcia normalnie wyświetlały, bo z wieloma jest problem.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2011, 21:27 przez filozof97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Sprawa się rozstrzygnęła - nowy regulamin - nowe zasady.
Od dzisiaj w bazarze nie zamieszczamy żadnych linków do Allegro. Handlujemy tutaj, między nami. Nie chodzi aby komuś utrudniać życie ale nikt nie chce aby pojawiły się posty z samymi linkami do allegro - bo zrobi się bajzel... Handlujemy tutaj między nami bez zmian i limitów a allegro niech zyje wlasnym zyciem...
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Awatar użytkownika
Basil
-#
Posty: 594
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Basil »

amen
Inspiration exists,but it has to find you working - Pablo Picasso
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

filozof97, - problemu z zalacznikami juz nie bedzie - niestety nie dziala to wstecz - ale nowe pliki beda wyswietlaly sie poprawnie
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

Michał Kowalski pisze:Sprawa się rozstrzygnęła
ja bym chcial wiedziec kto te ogloszenie usunal. "dlaczego" juz sobie odpuszcze.

dzieki za nowy regulamin, jest jasnosc.
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

taa.......
ODPOWIEDZ