KOREX na Facebook'u

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

dejnekas, no mogą, tak z Korexu czy z Facebooka. Tylko nieszczególnie mam się czego obawiać, może dlatego mam to tak głęboko ;-)
<Pozdrawiam>
M.
Saradok
-#
Posty: 37
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:22
Lokalizacja: b_b

Post autor: Saradok »

matth pisze:weesee, jestem bardzo ciekawy co US albo pracodawca może wywiedzieć się z mojego profilu zawierającego jedno moje zdjęcie (to samo co tu w tym avatarze) i braku jakiejkolwiek aktywności w tych dziwacznych grach i aplikacjach. To ile o sobie ujawnisz w sieci zależy od Ciebie. To forum jest równie 'groźne' jak facebook czy cokolwiek innego w sieci.
Fakt, iż nie angażujesz się w żadne akcje, nie bierzesz udziału w grach i innych aplikacjach już może im coś powiedzieć o Tobie, jesteś aspołeczny, może nawet i posiadasz anarchistyczne poglądy, w czasie kryzysu jesteś pierwszym do odstrzału :P Tak jak pan weesee powiedział często są to przypadki z życia wzięte, lecz zwykli, szarzy ludzie (tryby ogromnej korporacyjnej machiny) nie wiedzą, że krzywo się na nich patrzy tylko z powodu 'słit foci' na nk lub braku komentarza do nowego zdjęcia szefa :P
pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

Saradok pisze: Fakt, iż nie angażujesz się w żadne akcje, nie bierzesz udziału w grach i innych aplikacjach już może im coś powiedzieć o Tobie, jesteś aspołeczny, może nawet i posiadasz anarchistyczne poglądy, w czasie kryzysu jesteś pierwszym do odstrzału :P
:-D :-D :-D
<Pozdrawiam>
M.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Postanowiłem odświeżyć temat.. i zająć się wreszcie facebook'ową stroną ;)

Zapraszam sedecznie

http://www.facebook.com/portal.korex

<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/likebox ... height=287" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:287px;" allowTransparency="true"></iframe>
Ostatnio zmieniony 27 sty 2011, 16:05 przez Michał Kowalski, łącznie zmieniany 1 raz.
voided
-#
Posty: 188
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:17
Lokalizacja: void

Post autor: voided »

a czy tej strony na fb nie mozna by zrobic jako grupe? tam jest coraz trudniej sie poruszac i na przyklad listy tego co ja 'like' kompletnie nie moge znalezc...

p.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

ok przemysle temat ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
ODPOWIEDZ