KOREX na Facebook'u

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

KOREX na Facebook'u

Post autor: Michał Kowalski »

DOŁĄCZ DO NAS!
ZOSTAŃ FANEM KOREXU!!

<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/likebox ... height=287" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:287px;" allowTransparency="true"></iframe>
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, 21:51 przez Michał Kowalski, łącznie zmieniany 5 razy.
JaZ99
-#
Posty: 858
Rejestracja: 02 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Post autor: JaZ99 »

W jakim celu? Po co? Ja wiem, że ja nie jestem nowoczesny itp... Flickr to ja rozumiem, ale Facebook? Nasza klasa? Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć, tak abym to mógł ogarnąć? ;)
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Po prostu wiele osób tam jest i fajnie jest się zebrać a czasem nawet zobaczyć ;)
Nikt nikogo nie zmusza ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Bronx
-#
Posty: 29
Rejestracja: 26 lip 2008, 14:48
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bronx »

też tak myślę to świetny pomysł :)
Awatar użytkownika
jac123
-#
Posty: 1712
Rejestracja: 11 maja 2008, 20:53
Lokalizacja: Polska

Post autor: jac123 »

Ja ostatnio czytałem, że będąc tam można się nabawić jakiejś choroby wenerycznej, jakiś naukowiec ponoć to nawet badał....
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

Szkoda, że się nic nie dzieje na tej stronie...
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Nadmiar pracy nie pozwala mi się zająć na poważnie Facebookiem..
Ale ważniejsza jest ta strona ;) więc facebookiem zajmę się jak znajdę czas ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
michal.b
-#
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2009, 14:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: michal.b »

Wydaje mi się, że zarządzanie portalem korexowym to wystarczająco duży obowiązek, aktualizacją facebookową mógłby się spróbować zająć ktoś inny, mniej obciążony pracą. Zwłaszcza, że system jest dość prosty i chyba opierałby się głównie na zamieszczaniu nowości (?).
Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy, to chętnie poświęcę trochę czasu dla dobra społeczeństwa ;)
Pozdrawiam,
Michał


blog.michalbudzynski.com - blog fotograficzny

www.michalbudzynski.com - strona internetowa
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Coś się ruszyło.. mam nadzieje ze uda się byc teraz bardziej na biezaco na facebooku
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

szkoda że nie zobaczę ale nie mam facebooka :lol:

trzymam kciuki panowie!
to ja zabiłem Laurę Palmer...
kumak
-#
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2008, 22:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: kumak »

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, tak jak "chłop krowie na pastwisku" co mi to da, żę na fejsbuku się będę logował ?
Czy tam będzie coś innego niż tu ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

kumak pisze:Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, tak jak "chłop krowie na pastwisku" co mi to da, żę na fejsbuku się będę logował ?
Czy tam będzie coś innego niż tu ?
będziesz miał na przykład zapchaną skrzynkę pocztową. Taka ilość spamu jaka po założeniu konta się pojawia w skrzynce nawet mnie - doświadczonego informatyka - zadziwiła.
Nie warto naprawdę. Poza tym Facebook to z informatycznego punktu całkowity śmietnik. Nie ma żadnej logiki w działaniu. Wymiana informacji pomiędzy osobami jest całkowicie bezsensowna i kompletnie nie logiczna.

Chodzi chyba tylko o zbieranie kont pocztowych aby to za 2 lata sprzedać.
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

kumak pisze:Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, tak jak "chłop krowie na pastwisku" co mi to da, żę na fejsbuku się będę logował ?
będziesz np. inwigilowany przez urząd skarbowy, ewentualnych przyszłych pracodawców itp, itd
Lol :-) Co jakiś czas daje się zauważyć Twoją jakąś wybitną niechęć do jakichkolwiek władz, ale to mnie poskładało...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez matth, łącznie zmieniany 1 raz.
<Pozdrawiam>
M.
Awatar użytkownika
matth
-#
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2009, 12:21
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: matth »

weesee, jestem bardzo ciekawy co US albo pracodawca może wywiedzieć się z mojego profilu zawierającego jedno moje zdjęcie (to samo co tu w tym avatarze) i braku jakiejkolwiek aktywności w tych dziwacznych grach i aplikacjach. To ile o sobie ujawnisz w sieci zależy od Ciebie. To forum jest równie 'groźne' jak facebook czy cokolwiek innego w sieci.
<Pozdrawiam>
M.
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

matth pisze:weesee, jestem bardzo ciekawy co US albo pracodawca może wywiedzieć się z mojego profilu zawierającego jedno moje zdjęcie (to samo co tu w tym avatarze) i braku jakiejkolwiek aktywności w tych dziwacznych grach i aplikacjach. To ile o sobie ujawnisz w sieci zależy od Ciebie. To forum jest równie 'groźne' jak facebook czy cokolwiek innego w sieci.

A widzisz jak Cię ONI omamili :) Nawet nie przypuszczasz, że mogą się czegoś o Tobie dowiedzieć hehe.
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
ODPOWIEDZ