Korexowa przekazywanka aparatowa nr. I

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jakiego filmu mamy użyć?

HP5+
27
61%
FP4+
14
32%
PanF+
3
7%
 
Liczba głosów: 44

piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Coil. Nie musisz sie tłumaczyć. Złośliwość rzeczy martwych. Z mojego punktu widzenia lepiej poświęcić przewinięte klatki zrobic moją i jeszcze jedną, bo 12 nie będzie pewna. Nie znam tego starta więc nie chcę ryzykować. Opóźnienie bierze się nie ze złośliwości ludzkiej tylko z braku zaakceptowania mojego oszacowania ryzyka.

Ja zaproponowałem rozwiązanie. Jeśli nie będzie jakiegoś rozwiązania w sobotę robię kolejną wolną, zastaną klatke, wysyłam do kayamana starta + nowy film.

Piotrek
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

Coil, posluchaj, ja napisalem to polzartem wiec nie bierz tego do siebie. To czy strzele jedna klatke czy nie, naprawd nie ma znaczenia.
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Wiem i nie wziąłem tego do siebie. Półżartem czy nie to jakby nie patrzył masz rację, dlatego nie ma problemu i mogę się tego podjąć. Jeżeli nie to rozumiem, że piotr robi ostatnią klatkę i wysyła do Roba do wywołania. Potem ożywiona dyskusja o zdjęciach, ochy, achy i słowa krytyki :-P
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Ja strzelam jedną klatkę i zostaje jedna bezpieczna, więc mógłbym posłać dalej, ale też mogę zwinąć film założyć nowy i puścić w dalszą podróż, a jednocześnie kolejne osoby mogłyby dopisać się do listy
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Hej przepraszam, że ostatnio nie miałem czasu tu zajrzeć. Niestety ta złośliwość rzeczy martwych dała nam się we znaki :) Ale spokojnie, klatki dotychczas wykonane są bezpieczne. Z piotrem ustaliliśmy, że najlepiej będzie jak zwinie teraz kliszę po zrobieniu swojego zdjęcia i założy nowe HP5, wyśle dalej. W międzyczasie możemy znaleźć więcej uczestników do zabawy, chyba, że nie chcemy już za bardzo kombinować :) Najważniejsze jest to, że aparat żyje i ma się dobrze. Zobaczymy niedługo jak to się wszystko potoczy.

A i kurcze nie mogę znaleźć spisanej listy uczestników w kolejności także liczę na jakąś informację, kto miał być ostatni i ew. ustalimy co dalej :) Pozdro!
kayaman
-#
Posty: 185
Rejestracja: 13 sie 2007, 17:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kayaman »

No teraz miałem być ja chyba w kolejności
Awatar użytkownika
palindrom
-#
Posty: 30
Rejestracja: 17 sie 2009, 15:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

Jeżeli ma być założona nowa rolka kliszy i szukacie kolejnych ogniw w łańcuszku, to bym się chętnie dopisał :-)
Wcześniej bawiłem się Welltaflexem, chętnie "porównałbym" ze Startem ;-) Szkoda że nie spełniam kryteriów :|

[edit]

było tak:
---
Rob
zieloo
Gringo997
rbit9n
Jerzy
Leszeg
Coil
piotr
kayaman
darius_Er
weesee
dejnekas
---

Chęć przejawiał też matth i ou! (w tej kolejności), z tym że tylko matth ma >100 postów i wymagany staż.

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Może faktycznie następnym razem mały obrazek? W razie czego mam Smiene 8M (chyba można sobie darować Zenity ;-) a w Fedzie mam uszkodzoną migawkę :-( )

Przez chwilę poczułem się jak przewodniczący Komitetu Kolejkowego ;-)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

palindrom pisze:Przez chwilę poczułem się jak przewodniczący Komitetu Kolejkowego ;-)
albo Brygady Młodzieżowej, pilnującej w czynie społecznym nowo zakupionych parówek. oczywiście z okazji okrąŋłej 31-szej rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
palindrom
-#
Posty: 30
Rejestracja: 17 sie 2009, 15:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

W sensie tak żeby każdy sobie sam naciągnął?
Gorzej jeżeli ktoś po zrobieniu zdjęcia z przyzwyczajenia naciągnie kolejną klatkę. Pomyślałem o Smienie bo tam migawka jest właśnie osobno... I można zrobić wielokrotną ekspozycję jakby ktoś chciał ;-)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Powiem tak po konsultacjach z autorem projektu. Zrobiłem swoje. Zwinąłem film. Załadowałem nowe fp5 i odesłałem do kayamana. Jutro powinien miec starta u siebie
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

A co ze starym hp5? ;-)
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Albo u mnie się wymoczy, albo u pomysłodawcy. Ustalamy wywojke? Chyba d-76 będzie odpowiednie i jedyne w pomysłach.
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

Dla mnie to obojętne, każdy ma swoją przetestowaną kombinację.
kayaman
-#
Posty: 185
Rejestracja: 13 sie 2007, 17:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kayaman »

No ja już chyba porzuciłem nadzieję, że dostanę film i nastąpi finalizacja przekazywanki :(
BoomErski
-#
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2007, 18:29
Lokalizacja: Niemcza/Wrocław

Post autor: BoomErski »

kayaman, nie łam się :) Co do kolejnej edycji z chęcią udzielę się jako kolejne ogniwo (choć liczba postów u mnie nikła ale za to staż odpowiedni).
"Nikt nie jest pijany chociaż wszyscy piją"
ODPOWIEDZ