Wywołanie negatywów w Trojmieście

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o procesie wywoływania negatywów czarno-białych

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

lekker
-#
Posty: 21
Rejestracja: 25 maja 2011, 18:14
Lokalizacja: Gdańsk

Wywołanie negatywów w Trojmieście

Post autor: lekker »

Drodzy koledzy,
doradzcie prosze gdzie na naszym terenie znajduje sie dobry lab, gdzie warto wywoływac negatywy 120 i nie bedzie drogo a jakościowo dobrze, najlepiej wraz ze skanowaniem. Negatywy cz/b i kolorowe.
Przy okazji moze podzielicie sie informacja gdzie mozna zaopatrywac sie w negatywy. Owszem przez internet tez mozna, ale chyba jednak wolalbym poprostu podjechac i kupic niz placic za przesylke ( bo zapewne bedzie po drodze :) pozdrawiam
zbychu
-#
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2011, 20:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: zbychu »

Polecam sprzedającego http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3300182, możliwy odbiór osobisty.
Gasoline
-#
Posty: 38
Rejestracja: 28 lip 2010, 13:58
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Gasoline »

Polecam Fotomat w Gdyni. Są tam negatywy czarno-białe, kolorowe i slajdy, a ponadto wiele innych rzeczy związanych z fotografią tradycyjną i cyfrową. matgdynia.pl
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

negatywy czarno-białe.. warto wywoływać samemu, ma się wpływ na wszystko. licho wie czym pan z foto-zakładu potraktuje Twój negatyw.

nie dość że nie będziesz miał wpływu na efekt końcowy.. to jeszcze ominie cię najfajniejsza rzecz na świecie.. ta chwilka niepewności ... gdy po płukaniu odkręcasz koreks i rozcinając negatyw .. łypiesz jak wyszło?

dla mnie ten moment jest bezcenny :mrgreen:

a co do polecanego sprzedawcy z allegro "variant69" .. również uważam że warto tego gentelmena polecić. bardzo solidny sprzedawca. mieszkam na drugim końcu polski.. a zakupione przeze mnie artykuły zawsze otrzymywałem w dwa.. góra trzy dni!
Ostatnio zmieniony 31 maja 2011, 18:12 przez nord, łącznie zmieniany 1 raz.
papcio
-#
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2009, 14:31
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: papcio »

zbychu pisze:Polecam sprzedającego http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3300182, możliwy odbiór osobisty.
Też tam parę razy brałem i jestem zadowolony.
A wywołuj, przynajmniej cz-b samodzielnie. To daje ogromną frajdę ;-)
Papcio
Pentax | Flexaret VII | K1000 | Zorkij | Ami 66 |
http://www.papcio.art.pl
lekker
-#
Posty: 21
Rejestracja: 25 maja 2011, 18:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lekker »

Rzeczywiscie w przyszlosci zamierzam samemu robic cz-b ale poki co, potrzebny mi lab. :)
ODPOWIEDZ