Pracownia RTG - Likwidacja

Fotografia alternatywna - Czyli coś innego niż wszyscy ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Patryk
-#
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2009, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Pracownia RTG - Likwidacja

Post autor: Patryk »

Rzecz jest taka:
Likwidują pewien szpital(a dokładniej łączą z innym) i na potęgę wyrzucają/złomują/pozbywają się sprzętu wszelkiej maści.
Jako, iż kilka osób z rodziny w szpitalu tym pracuje i dyrekcja mnie zna bo czasem wpadam, to istnieje cień szansy, że będę mógł się dobrać do pracowni RTG
Co warto z takiej pracowni wynieść?* klisze? maszyny do wywoływania błon ciętych? co jeszcze?


*-oprócz materiałów radioaktywnych, których z całą pewnością nie dostanę :P

(Sądzę iż temat podpada pod "Fotografię Alternatywną" -jeśli uzyskam materiały, to z pewnością będę eksperymentował z fotografią -jeśli się mylę, proszę przenieść)
Awatar użytkownika
trzypion
-#
Posty: 17
Rejestracja: 31 sty 2009, 21:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: trzypion »

Mogę mieć densytometr.
B/W, E-6, BW odwracalne - tak, to u mnie.
http://trzypion.pl/
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Patryk - Bierz wywoływaczkę przeciągową.
Patryk
-#
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2009, 17:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Patryk »

i tyle by było moich marzeń :/
okazuje się, że nie dalej niż 2 lata temu do pracowni został zakupiony sprzęt cyfrowy

i podobno jedyne co się ostało to jakieś ramki/skrzynki do negatywów(to brzmi jak jakieś kasety do "wielkiego formatu") i może jakieś resztki negatywów/chemii głęboko zakopane (czyt to co sie znajdzie przy wyprowadzce szpitala)
bo cała reszta najpierw się przeniosła do piwnic/pomnieszczen, a jakis czas pozniej wszystkie pomieszczenia przystosowywano do użytku...
Czarek

Post autor: Czarek »

Patryk pisze: podobno jedyne co się ostało to jakieś ramki/skrzynki do negatywów(to brzmi jak jakieś kasety do "wielkiego formatu") i może jakieś resztki negatywów/chemii
Ojojoj... jakby mieli to wyrzucić, to ja bym chętnie przygarnął, zwłaszcza ta "skrzynki" :)
ODPOWIEDZ