Moderatorzy z KOREX'u

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Moderatorzy z KOREX'u

Post autor: slawoj »

Co sądzicie o Moderatorach z tego forum: Jerzy, vidman, ku6i, weesee, komi, rbit9n.
Nie chodzi mi o ich wiedzę czy zaangażowanie na forum, ale o taką zwykłą subiektywną ocenę.
"Walcie" śmiało (tzn. piszcie).

A moderatorom, życzę miłej lektury ;-)


(Zawsze to oni nas "moderują", a może teraz to my napiszmy coś o nich.)
Awatar użytkownika
kux
-#
Posty: 73
Rejestracja: 24 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: inowrocław

Post autor: kux »

na każdym zebraniu jest że ktos musi zacząć... :mrgreen:

otóż naszych moderatorów ja nie bardzo kojarze jako moderatorów... nie rozrózniam ich... (sorry chłopaki, nie odbierzcie tego, że was nie znam czy coś w tym stylu, bo nie o to chodzi)
chodzi o to, że nie zapala mi się żadne światełko widząc któregoś w wątku... a to chyba najlepiej świadczy o tym, że pracują dobrze...

nie ma straszenia banami, wymądrzania się, usuwania postów itp. jak na wielu innych forach internetowych...
inna sprawa, że to chyba nasza wspólna zasługa, ale w dzisiejszym świecie my wszyscy tutaj zgromadzeni jestesmy tacy nieco "inni" :)
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

ku6i oraz komi - jakoś ich ostatnio nie widać na forum.
Awatar użytkownika
smerfmaruda
-#
Posty: 49
Rejestracja: 24 maja 2008, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: smerfmaruda »

O, to ja nawet nie wiedziałem, że na forum są moderatorzy ;-)
Awatar użytkownika
tomfish
-#
Posty: 35
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:28
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: tomfish »

kux pisze:....


nie ma straszenia banami, wymądrzania się, usuwania postów itp. jak na wielu innych forach internetowych...
inna sprawa, że to chyba nasza wspólna zasługa, ale w dzisiejszym świecie my wszyscy tutaj zgromadzeni jestesmy tacy nieco "inni" :)
Bardzo ładnie powiedziane (napisane ? ) :-)
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Czasami wprowadzają "poprawki" do innych postów, ale widzę że coraz rzadziej. Może my staliśmy się bardziej "kulturalni".

A właściwie to czego moglibyśmy od nich oczekiwać?
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

slawoj, chcesz testować moderatorów? ;)
Szczerze bardzo się cieszę że nie są zmuszani do ciężkiej pracy... choć faktycznie czasem się zdarzy zareagować... od czasu do czasu ktoś wyskoczy z promocjami na allegro.. czasem jakiś "sex'o spam" się przemyci.. ale dzieki NIM nie trzeba się przekopywać przez setki zbędnych postów... tak więc przynajmniej w swoim imieniu DZIĘKUJĘ za pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 22:54 przez Michał Kowalski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suchar
-#
Posty: 63
Rejestracja: 15 wrz 2007, 09:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: suchar »

Dyskretni i skuteczni :)
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bowie »

łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyją moderatorzy naszego klubu, nieeeeech żyyyyją naaaam!!
to mówiłem ja, bowie
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jerzy »

Co prawda powinienem siedzieć cicho, ale... Szacunek dla tej trójcy:

vidman godzin: 1239,9
rbit9n godzin: 661,3
ku6i godzin: 618,1

(to czas spędzony na forum)

bowie: chcesz bana? ;P
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

admin pisze:slawoj, chcesz testować moderatorów? ;)
Nie, wcale nie.
Uważam, że przydała się wzmianka na forum KOREX'u, o pracy moderatorów.
Tak jak wcześniej koledzy stwierdzili; tutaj moderatorzy są OK.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Żartowalem ;) mam nadzieję że źle tego nie odebraleś ;) Cieszę się że tamat powstał, a jeszcze bardziej cieszy mnie że to że jest tak dużo pozytywnych opinii ;)
pozdrawiam
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Przemo
-#
Posty: 22
Rejestracja: 22 wrz 2008, 14:51
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Przemo »

Kux ujął to chyba najlepiej. Od siebie dodam tylko, że między innymi dzięki pracy moderatorów tego forum powstało w sieci na prawdę wyjątkowe miejsce do którego przyjemnie się wraca. Chyle czoła przed moderatorami i twórcami forum!! Wielkie dzięki Panowie! :-)
Awatar użytkownika
Maciej
-#
Posty: 182
Rejestracja: 06 maja 2007, 23:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej »

Wszyscy dziękują za pracę moderatorom, a ja podziękuję adminowi. :-) Jest to człowiek, który wysłucha próśb i pomysłów. (doznałem tego organoleptycznie)
"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą."
Gadu-Gadu: 6128949
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Zalogowałem się pierwszy raz od niepamiętnych czasów, a tutaj się taki miły wątek pojawił ;-)
Przede wszystkim chciałem podziękować za wszelkie miłe słowa kierowane pod adresem moderatorów, jest mi, jako jednemu z członków tej grupy niezmiernie miło :oops:
Odpłacę się pięknym za nadobne i napiszę, że za czasów, gdy zdażało mi się logować kilka razy dziennie (stąd te setki godzin) rzadko kiedy korzystałem ze swoich uprawnień, bo po prostu nie było takiej potrzeby. Oczywiście świadczy to jak najlepiej o użytkownikach tego zacnego forum.
Co do mojej nieobecności to już spieszę z wyjaśnieniami: studia inżynierskie to niestety nie bajka i pożerają znaczną część mojego czasu. Poza tym zmuszony sytuacją przeszedłem całkowicie na cyfrę. Nie czarujmy się: lepiej zrobić 10 zdjęć w miesiącu cyfrą niż żadnego analogiem. Pozbyłem się znacznej części swojego sprzętu, poza nielicznymi wyjątkami, np. moim ukochanym Zenitem 12XP który wprowadził mnie w świat ciemni. Świat poszedł do przodu, ale wiedza wyniesiona z czasów analoga (wciąż bardzo przydatna) i sentyment pozostał :-)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
ODPOWIEDZ