slajdy-jaki format.

Aparaty tradycyjne - Informacje i problemy z Waszym sprzętem. Bez względu na format - zapraszamy

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

radekone
-#
Posty: 343
Rejestracja: 10 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Edingrad
Kontakt:

Post autor: radekone »

Warte świeczki będzie tylko to, co sam jesteś w stanie wywołać w domu.
"Panie, ja to jak kiedyś zdjęcie zrobiłem to klisza pękła, i ch*j!"
Awatar użytkownika
Linhof
-#
Posty: 287
Rejestracja: 27 maja 2012, 19:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Linhof »

adam2901 pisze:Panowie,może w tym jest trochę racji,materiały wychodzą z obiegu i w związku z tym moim skromnym zdaniem będą coraz droższe, a ja muszę zaczynać od podstaw.Już sam nie wiem ,czy gra jest warta świeczki.
Im więcej będzie użytkowników tym tańsze będą materiały. To nasza aktywność w kupowaniu nadaje, bądź nie sens produkcji. Zachęcam jednak do spróbowania. Musi być trochę szleństwa. :-P
Technikardan + mała szklarnia
tol2di
-#
Posty: 216
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: Gród Kraka

Post autor: tol2di »

To prawda im nas więcej będzie tym bardziej producentom się opłaci wyrabiać materiały do fotografii tradycyjnej. A slajd jest naprawdę niesamowity :).
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: technik219 »

tol2di pisze:To prawda im nas więcej będzie tym bardziej producentom się opłaci wyrabiać materiały do fotografii tradycyjnej.
Masz na myśli nas czyli "koreksowiczów"?
Lux mea lex
tol2di
-#
Posty: 216
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:00
Lokalizacja: Gród Kraka

Post autor: tol2di »

Nas czyli wszystkie osoby fotografujące na tradycyjnych materiałach, nie tylko "koreksowiczów"
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: technik219 »

To może zwrócić się z tym apelem do szerszego grona? Może jakiś łańcuszek św. Antoniego zorganizować?






:lol:
Lux mea lex
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10070
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

technik219 pisze:Może jakiś łańcuszek św. Antoniego zorganizować?
Genialny pomysł. Wysyłamy po jednym filmie do swoich znajomych, pisząc że jak ich nie naświetlą i nie wyślą po jednym filmie do swoich innych trzech znajomych, to spotkają ich w 2013 roku wszystkie plagi egipskie. :-P
W ten sposób zapoczątkujemy istną lawinę. Kodakowi od razu odejdzie ochota na zamykanie produkcji. 8-)
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
ulv
-#
Posty: 262
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:17
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
Kontakt:

Post autor: ulv »

Mogą go nawet naświetlić bez użycia aparatu, producenta interesuje głównie sprzedaż, a nie sposób użycia ;-)
Trzydziestosześciostrzałowy Contax RX / Piętnastostrzałowa Fujica GS645 / Dwunastostrzałowa Bronica SQ-B / Jednostrzałowy Motylek 45
www.stegierski.com
ODPOWIEDZ