Workshop with Alan Ross

Informacje kulturalne z całego kraju

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

brylek
-#
Posty: 123
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:26
Lokalizacja: lesna

Workshop with Alan Ross

Post autor: brylek »

Dla zainteresowanych podlinkuje wiadomosc

http://www.alanrossphotography.com/work ... n-ireland/

jest jeden wielkim plus tych warsztatow nie trzeba leciec do USA na spotkanie on przyjezdza do europy . Co roku lub co 2 lata odwiedza eu i organizuje warsztaty . Zawsze pelen komplet . Jak by co jeszcze chyba zostalo 5 miejsc z 16 (-; .

Ktos chetny ?

ps . polecam !!!!!!!

[ Dodano: Śro 22 Lip, 2015 ]
Wiec jutro zaczyna sie pierwsza tura warsztatow , dzis spotkanie z Alanem bedzie opowiadzal o pracy z Anselem i oczywiscie pokaze kilkanascie swoich prac no i Prezentacja odbitek z Aselem (-;

[ Dodano: Pią 31 Lip, 2015 ]
Ok 1 dzien warsztatow za nami 4 godzin prezentacji fotografii kazdego uczstnika po 2 sztukki . 2 godziny wykladow teoretycznych luzna rozmowa o fotografi i kilkanascie pytan . Ostatnie 2 godziny w ciemni szybka prezentacja co i jak z selektywnym maskowanie i Alan zaladowal calkowicie nowy negatyw z UK i do dziela klika testow i odbitka prawie gotowa . Jutro zaczynamy od rana w ciemni

A co pochwale sie , jako ostatni prezentowalem swoje zdjecia i wlasnie o to jest pytanie od jednego z uczestnikow co ja tu robie ?

2 dzien warsztatow dzis zaczelismy selektywne maskowanie ta technika jest wspaniala upraszcza prace praktycznie do nacisniecia zegara i odbitka gotowa jak ja sie opanuje , mam odbitke ale musi wyschnac . a dzi tez prezentowalismy swoje portfolia



Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ