Dalmierz

Aparaty tradycyjne - Informacje i problemy z Waszym sprzętem. Bez względu na format - zapraszamy

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Leszeg
-#
Posty: 163
Rejestracja: 10 cze 2007, 09:54
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: Leszeg »

Obraz był - tylko jak go utrwalić? Może by tak zakroplić oko (drugie lepiej zostawić na inną okazję :-) ) roztworem tiosiarczanu ?
Awatar użytkownika
Maciej
-#
Posty: 182
Rejestracja: 06 maja 2007, 23:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Maciej »

KEEK pisze:Ja kiedys wyszedlem na zdjecia bez aparatu. Bo przeciez jak wspomnialem wczesniej - to nie aparat robi zdjecie. Zobaczylem piekna, naga dziewczyne kapiaca sie w jeziorku. Zaczalem mrugac okiem. Niestety nie udalo mi sie.
Zrobić zdjęcia czy zwabić jej?
"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą."
Gadu-Gadu: 6128949
Leszeg
-#
Posty: 163
Rejestracja: 10 cze 2007, 09:54
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: Leszeg »

Zdjęcie nie mogło się udać , bo już wszystko było zdjęte (przynajmniej z niej). ;-)
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Może to i lepiej (lepiej unikać kłopotów). Kiedyś w internacie w czasie napadu swojej wspaniałej weny fotograficznej postanowiłem wparować do damskiej łazienki z moim starym Zenitem. Afera była że hej - już mieli prokuratora na mnie nasyłać ale jakoś rozeszło się po kościach. A najgłośniej protestowały te najbardziej puszczalskie :-/
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Coil pisze:A najgłośniej protestowały te najbardziej puszczalskie :-/
prawda w oczy kole :mrgreen:
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
Keek
-#
Posty: 243
Rejestracja: 27 cze 2007, 17:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Keek »

Zboczeniec! Bylo powolac sie na Kozyre.
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

E tam od razu zboczeniec, kto mieszkał w koedukacyjnym internacie to wie, że uciech :mrgreen: było tam pod dostatkiem. Chodziło o coś innego, wyzwanie, adrenalinę (i głupotę) - pewnie czułem się jak fotograf wojenny w czasie walk 8-)
Awatar użytkownika
Kubsen
-#
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:02
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Kubsen »

Produkt pisze:Agfa Optima 1535 (jeszcze na nią poluję) na codzień w kieszeni jest Oprtima 1035 albo 535, małe, ciche i poręczne a solitar ładnie łapie powietrze.
XA to też fajny wybór :)
Nie będe zakładał nowego tematu? Jak działa w 1035 focus? Ponoć trzeba ustawiać go na obiektywie nie przez wizjer? Tak wyczytałem na zagranicznym forum
ODPOWIEDZ