Dzieło szatana!

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
hmpawel
-#
Posty: 32
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Dzieło szatana!

Post autor: hmpawel »

Myślałem, że padnę... No ale cóż, postęp!

http://www.chip.pl/news/rozrywka/rozryw ... tana-wideo
Pozdrawiam,
Paweł
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

Co by było jak by im dali aparat manualny :-)
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10068
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

A skąd autor wziął ten tytuł? I co w tym dziwnego, że dziecko, które nigdy nie miało okazji zobaczyć kasetki z filmem, ma wiedzieć, że coś takiego istnieje i wkłada się do aparatu by robić zdjęcia? To tak jakby od tego samego dziecka wymagać by umiało napalić w piecu kaflowym, żeby było ciepło.
Autor nie wykazał się lotnym umysłem i wielkość jego IQ budzi obawy.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

j.w.

był podobny program z magnetofonem przenośnym i kasetami. nie wiem czy nie po prostu inny odcinek. chyba tylko jedno dziecko wiedziało, co się z nimi robi, ale tylko dlatego, że w domu jeszcze rodzice słuchali muzyki z kaset. a tak to nic.

u nas pewnie by było podobnie, bo ile osób używa kaset, aparatów na film i te pe?

moje dziecko zna i to i to, ale to wyjątek chyba.

znalazł.

https://www.youtube.com/watch?v=Uk_vV-JRZ6E
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Tytuł rzeczywiście beznadziejny, ale sam filmik dość humorystyczny. Moje dzieci po obejrzeniu były dumne, że mają szersze horyzonty ;-)
Awatar użytkownika
kuzyn353
-#
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:29
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kuzyn353 »

Mnie bierze wnerw jak ludzie pytają "co to za auto?", jak podjeżdżam Trabantem... Jak można nie wiedzieć?! Ze dwa razy się zdarzyło, że pytali czy to Syrena :-/
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

kuzyn353 pisze:Mnie bierze wnerw jak ludzie pytają "co to za auto?", jak podjeżdżam Trabantem... Jak można nie wiedzieć?! Ze dwa razy się zdarzyło, że pytali czy to Syrena :-/
Kumpel mi opowiadał jak kiedyś pożyczył od brata mydelniczke i pojechał zatankować. gościu na stacji chciał się mu przyjrzeć i go zatankować. niestety wlewu paliwa nie znalazł ;-) Jakie było jego zdziwienie jak ten otworzył maskę pokazał flaszkę z miksolem i gdzie jest bak.
BoomErski
-#
Posty: 31
Rejestracja: 14 lis 2007, 18:29
Lokalizacja: Niemcza/Wrocław

Post autor: BoomErski »

kuzyn353 pisze:Mnie bierze wnerw jak ludzie pytają "co to za auto?", jak podjeżdżam Trabantem... Jak można nie wiedzieć?! Ze dwa razy się zdarzyło, że pytali czy to Syrena :-/
Mnie się kiedyś zapytali co to za auto jak Matizem podjechałem :cry:
"Nikt nie jest pijany chociaż wszyscy piją"
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

nie widzę w tym materiale nic niezwykłego. to się nazywa postęp techniczny niedługo kosa czy inny artefakt, też będzie pojęciem abstrakcyjnym. pokażcie 10 latkowi kasetę magnetofonową.....
doktor Zło
-#
Posty: 21
Rejestracja: 22 gru 2010, 19:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: doktor Zło »

Dzieciaki wiedziałyby, gdyby mniej czasu siedziały z nosem w srajtfonie czy innym świecącym duperelu.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10068
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

Gdyby babka miała wąsy.
A poważnie, to i tak by nie wiedziały, bo by biegały za piłką, albo jeździły na rowerach, rolkach itd. Miałby tam w miejscu gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę, kasety magnetofonowe, taśmy do magnetofonów szpulowych, winyle, czy w końcu filmy do aparatu.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

nord pisze:nie widzę w tym materiale nic niezwykłego. to się nazywa postęp techniczny niedługo kosa czy inny artefakt, też będzie pojęciem abstrakcyjnym. pokażcie 10 latkowi kasetę magnetofonową.....

kliknij adres w moim wpisie nieco wyżej. pokazali. co potrafili.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

rbit9n pisze:
nord pisze:nie widzę w tym materiale nic niezwykłego. to się nazywa postęp techniczny niedługo kosa czy inny artefakt, też będzie pojęciem abstrakcyjnym. pokażcie 10 latkowi kasetę magnetofonową.....

kliknij adres w moim wpisie nieco wyżej. pokazali. co potrafili.
problem w tym Piotrze, że gdyby 10 latkowi dać samą kasetę, nie bardzo by wiedział co to jest. włożenie jej do odtwarzacza - to raczej szympans potrafi.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

niekoniecznie Grzegorzu. zawsze można włożyć kasetę "do góry nogami". tak czy siak świat idzie do przodu i stare czasy już nie wrócą, podobnie jak moje włosy.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

rbit9n pisze:niekoniecznie Grzegorzu. zawsze można włożyć kasetę "do góry nogami". tak czy siak świat idzie do przodu i stare czasy już nie wrócą, podobnie jak moje włosy.
aj tam, zawsze możesz sobie przeszczep zrobić :roll: tylko po co? trzeba się starzeć (łysieć) z godnością :lol:
ODPOWIEDZ