Poznań - gdzie wywołać 35mm kolor?

Ciemnia fotograficzna - Wszystko o własnoręcznych doświadczeniach z wykonywaniem powiększeń

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

hellbike
-#
Posty: 45
Rejestracja: 13 paź 2012, 15:16
Lokalizacja: Poznań

Poznań - gdzie wywołać 35mm kolor?

Post autor: hellbike »

Jakie miejsce polecice?

Chcialbym uniknac paprochow i innych tego typu przykrych niespodziane, o ktorych czesto slysze.
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1897
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Post autor: powalos »

hellbike, ja najczęściej (a właściwie stale) wołam w Fotomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zresztą całą swoją poważniejszą przygodę z fotografią ,zaczynałem od znajomości z - niestety nieżyjącym już - założycielem tej firmy p. Sczanieckim. Lab znajduje się na deptaku, na wprost Starego Browaru. Dodam, że moim zdaniem bardzo ładnie skanują filmy. Pzdr.
Fan Pentax'a.
hellbike
-#
Posty: 45
Rejestracja: 13 paź 2012, 15:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hellbike »

I jaki jest koszt wywolania/skanu filmu, bo niestety, na stronie nie ma takiej informacji?
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1897
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

Post autor: powalos »

Rzeczywiście nie ma cennika na stronie. :-( A zawsze był. Wywołanie małego obrazka w C-41 to jak pamiętam 9zł. Kosztów skanowania nie pamiętam. Zresztą zawsze można zadzwonić lub zadać pytanie mailem. Nigdy nie było kłopotów z odpowiedzią. Pzdr.
Fan Pentax'a.
stfn
-#
Posty: 48
Rejestracja: 13 maja 2012, 15:11
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: stfn »

Ja wszystko wołam w Foto-Gajku na Masztalarskiej niedaleko Starego Rynku. Jakość bez zastrzeżeń, terminy krótkie. Wywołanie C-41 10zł.

Tu masz pełen cennik: http://www.fotogajek.pl/index.php?id1=cennik&id2=blank

W Fotomie, przyznam się, drażni mnie oschła mrukliwość personelu, ale to może tylko moje wrażenie.
jerezano
-#
Posty: 495
Rejestracja: 02 mar 2012, 22:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jerezano »

Faktycznie, coś z tym personelem nie tak. Zawsze czułem się chory jak miałem iść do Fotomy.
Jest jeszcze Fotoviva w Kupcu - dawno tam nie byłem, ale zawsze byłem zadowolony.
hellbike
-#
Posty: 45
Rejestracja: 13 paź 2012, 15:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: hellbike »

czy wywolanie z pushem wszedzie jest drozsze? W fotomie chcieli 15zl (a w fotovivie w ogole nie wiedzieli, o co chodzi/nie da sie tak).
ODPOWIEDZ