powiększenie pod choinkę 2012

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Piotrze , mysle ze mamy wobec Ciebie wielki dlug wdziecznosci . Nikt inny nie podolal by tak niewdziecznemu zadaniu i podziwiam osobiscie Twoje opanowanie .
Pisze to apsolutnie bez jaj ( jak nie przymiezajac - nie ja ) i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na przesylke ( trzymajac 0,7 Tullamore Dew w pogotowiu ) .
Przy okazji - pokazalem Przemkowi zdiecia z poprzedniej przekazywanki - wrazenia pewnie juz do Ciebie dotarly ?
Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

wysłałem późno, bardzo późno, bowiem czekałem do ostatniej chwili na jednego kolegę, którego niestety przytłoczyły zawirowania prywatne i zawodowe. mam nadzieję, że jak dojdzie do siebie, to nadrobi zaległości i co do niego należy. inaczej w przyszłym roku wyślę mu pęczek rózg, niesrebrzonych.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
czmielek
-#
Posty: 225
Rejestracja: 16 maja 2010, 21:19
Lokalizacja: Sierakowice
Kontakt:

Post autor: czmielek »

Ja juz mam :)
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Witam i dziekuje za choinkowy prezent - dzisiaj listonosz o 0700 zrobil mi pobudke . Przesylka w calosci - otwarcie wieczorem . Pozdrawiam .
sweetek
-#
Posty: 481
Rejestracja: 08 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: lublin

Post autor: sweetek »

otwarte pod choinką...dzięki wielkie wszystkim...a Rbit`owi szczególnie....
za pomysł, wysiłek, zorganizowanie i dużo radości..
czego i Wam wszystkim życzę!
;)
Adams
-#
Posty: 851
Rejestracja: 12 mar 2007, 15:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Adams »

Przesyłka dotarła:-)
Dziękuję Wszystkim uczestniką zabawy i życzę Wesołych Świąt.
Zeiss I(N)ikon
https://podologiapoznan.pl/
Pozdrawiam
Adam
ODPOWIEDZ