Koniec Efke?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Witam . Mozna kupic pociety tam ;

http://www.foto-r3.com/pelicula-byn?page=3

czyli w tym samym miejscu co ''HP5 z rolki po terminie ''. Przy okazji wielkie rekomendacje dla tego Sprzedawcy .
Radekone - lepiej po szpulce na glowe ( tak mi sie wydaje ) - przy okazji zaprojektowalem sobie nawijarke do 400 stopowcow w swietle dziennym . Z licznikem klatek he he . Jak bys odwiedzil w koncu Dublin , mozna bylo by nawinac wszystko w jeden wieczor ( pod warunkiem dostatecznej liczby kasetek ) . Pzd .
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

rybka pisze: czyli w tym samym miejscu co ''HP5 z rolki po terminie ''. Przy okazji wielkie rekomendacje dla tego Sprzedawcy .
.
pomijając wszelkie zalety tego sprzedawcy - rolka Trix 400(120) za 5 futnów???
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2341
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mrek »

radekone pisze:Pisalem kiedys w innym watku gdzie mozna kupic Double-X i bylo to taniej niz w Film Emporium.
A możesz powtórzyć?
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
radekone
-#
Posty: 343
Rejestracja: 10 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Edingrad
Kontakt:

Post autor: radekone »

mrek pisze:
radekone pisze:Pisalem kiedys w innym watku gdzie mozna kupic Double-X i bylo to taniej niz w Film Emporium.
A możesz powtórzyć?
http://take2films.co.uk/

Wtedy byla za £90, teraz moze faktycznie podrozala..

rybka, ja u Alka w Dublinie juz bylem, to ty do Edka wpadnij ;-) Mnie cala rola niepotrzebna, bo mam jeszcze sporo HP5 i APX w lodowce..
"Panie, ja to jak kiedyś zdjęcie zrobiłem to klisza pękła, i ch*j!"
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Jak namowie Alkosa i Jan Kowalska to moze sie udac ( promem i na skroty ) . Pzd.
radekone
-#
Posty: 343
Rejestracja: 10 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Edingrad
Kontakt:

Post autor: radekone »

Jesli nie bedzie to zima, to macie nocleg w foto-friendly mieszkaniu w samym centrum ;-)
"Panie, ja to jak kiedyś zdjęcie zrobiłem to klisza pękła, i ch*j!"
michalkruk
-#
Posty: 198
Rejestracja: 13 gru 2011, 11:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michalkruk »

rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Witam . W sprawie Efke ; Kontrola na miejscu - w Sambor'ze / Chowacji - wykazala co nastepuje ; pozostalo kilka rolek 1m/30mb barytu , troche R50'dziesiatki '120' i paczki 30x40 FB Emaxa Grade 3 . Zabralem Emaxa ( cena w miare atrakcyjna ; 20Eu za 25 kartek ) i zastanawiam sie nad rolka ( cena 150 Eu ) ... Generalnie utrudniony kontakt , bo zostal tylko stroz i jest czasem nieuchwytny ... nie pytajcie o wiecej ;) . Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Adriano
-#
Posty: 48
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adriano »

O rany, brzmi jak "Sensacje 20 wieku", godzina "W", kwatera Himmlera :) itp. Niedługo będziemy się chwalić, że ktoś 2 ostatnie rolki Fomy w gaciach przemycił :)....po co Ci ten papier jak za tydzień koniec świata? :)
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Moja tesciowa tez tak twierdzi - oglada ostatnio TV '' na zapas '' - a papier ; coz ...
w razie ''W'' mozna palic nim w piecu , prawda ? Pzd .
Awatar użytkownika
Adriano
-#
Posty: 48
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adriano »

Ja też sobie ostatnio z okazji godziny "W" kupiłem 100 barytów 30x40 :) może nie będzie tak źle i zamiast w piecu wylądują w kuwecie :)....TV na zapas - podoba mi się! Pzdr
sweetek
-#
Posty: 481
Rejestracja: 08 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: lublin

Post autor: sweetek »

ja bym z kądyś chciał EFKE 25 w kliszkach 4x5 albo rolkach 120 - gdyby ktoś ciecia albo kogo innego w tej efce znalazł..
;(
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Za '120'ki chcial 3,5 Eu wiec odpuscilem ... moze nieslusznie , ale za tyle kupilem SFX Ilforda z gwarancja , wiec wydawalo mi sie wygorowana cena . Pzd .

Ps . Jak by co , mam kontakt ; ale nie podejmuje sie jakis 'akcji' - ze wspolnymi zakupami ( w sprawdzonym gronie ) ograniczam sie do IRL z powodow logistycznych ... Pzd .
ODPOWIEDZ