Rejestracja w innym forum

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
ModusOperandi
-#
Posty: 665
Rejestracja: 12 gru 2010, 08:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Rejestracja w innym forum

Post autor: ModusOperandi »

Przyszedł czas, ze względu na konieczność odwiedzenia działu giełda, aby zarejestrować się wreszcie na innym portalu.
Problem jest taki, że ów inny portal - aparaty tradycyjne stale ma przerwę techniczną.
Ktoś może wie - jak długo owa przerwa techniczna będzie jeszcze trwała?
Zasadniczo to ona słuszna jest... ta koncepcja...
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: wosk »

Zasmucę Cię - nikt tego nie wie, nie ma tez kontaktu z adminem. Nawet wśród baaardzo stałych bywalców AT zapanował niejaki popłoch, że to może oznaczać koniec tego portalu (brak możliwości rejestracji=brak wpłat=finito). Problem już trwa chyba nawet kilka miesięcy. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy admin "zapomniał" o swoim gnieździe i pewnie teraz też tak będzie, że nagle się objawi. Ale kiedy :roll: :?:
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

wosk pisze:Zasmucę Cię - nikt tego nie wie, nie ma tez kontaktu z adminem. Nawet wśród baaardzo stałych bywalców AT zapanował niejaki popłoch, że to może oznaczać koniec tego portalu (brak możliwości rejestracji=brak wpłat=finito). Problem już trwa chyba nawet kilka miesięcy. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy admin "zapomniał" o swoim gnieździe i pewnie teraz też tak będzie, że nagle się objawi. Ale kiedy :roll: :?:
mnie zasmuciłeś jeszcze bardziej. upadek AT może oznaczać, że kilku 'fajnych" gości z tego portalu z braku możliwości wyżywania się tam, trafi na Korex. wówczas może zrobić się całkiem niefajnie.

oby AT istniało wiecznie ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
kuzyn353
-#
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:29
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kuzyn353 »

Jeśli właściciel tamtego forum nie ma czasu żeby się nim zajmować to czemu nie pomyśli o sprzedaży serwisu? :/ Może znalazłby się ktoś chętny.
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Nord - nie kracz ! Tu jak na razie rozmijamy sie szczesliwie z polityka i ''artyzmem''
i '' D... Maryny '' . I mam nadzieje , ze tak pozostanie . Pzd.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

@ModusOperandi: jakby co, mogę zrobić za Ciebie geszeft. co prawda mam konto "do usunięcia", ale póki co... zresztą Admin zagląda tam raz na ruski rok, więc...
@obu Grzegorzów: bez obaw, nawet jak to czytają to nie napiszą. a jak napiszą, to niech wiedzą, że czeka na nich kresowe ORMO.
@kuzyn353: sprzeda, sprzeda, he, he. a jakie były, z przeproszeniem, jajca, jak się kończyła płatność za serwer. niektórzy poczynili trud godny dedektywa Rutkowskiego, albo nawet samego Kojaka, żeby Admina znaleźć.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
ModusOperandi
-#
Posty: 665
Rejestracja: 12 gru 2010, 08:35
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: ModusOperandi »

rbit9n - dzięki. Póki co pozbyłem się gotówki, ale jak znowu coś nazbieram to dam znać.
Zasadniczo to ona słuszna jest... ta koncepcja...
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

rbit9n pisze:@
@obu Grzegorzów: bez obaw, nawet jak to czytają to nie napiszą. a jak napiszą, to niech wiedzą, że czeka na nich kresowe ORMO.


he he.. damy rade 8-)
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Dzieki za dobre Slowo ! Pzd.
ODPOWIEDZ