Likwidacja labu

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Likwidacja labu

Post autor: zieloo »

Witajcie :)

Dzisiaj dowiedziałem się, że jedyny sensowny lab na terenie Zach-Pom, albo przynajmniej Szczecina planuje LIKWIDACJĘ... Nie podejrzewam ich o chwyty marketingowe, tym bardziej, znani są od kilkudziesięciu lat i nawet specjalnie nie muszą się reklamować, a wszyscy wiedzą o co chodzi :)


Kilkukrotnie juz pisałem o tym zakładzie (al. Jana Pawła, Sz-n) na forum. Zawsze można było tam kupić negatywy w dobrej cenie (również średnie), wydrukować zdjęcia, czy po prostu... porozmawiać·

Zdaję sobie sprawę z tego, że prawa wolnego rynku są nieubłagalne, ale... szlag mnie trafia jak sobie pomyślę, że będę musiał po negatywy jeździć... do Berlina/Poznania, albo drukować zdjęcia w Media Markt/Saturnie/Empiku i tłumaczyć nieogarniętemu pracownikowi, jak zmieścić kwadratowe zdjęcie na papierze...

Nie wiem jakie są dokładnie plany Foto Bestu (bo o nim mowa), ale trochę szkoda, żeby zniknął on z mapy miejsc przyjaznych dla fotografa...

Pozdrawiam


PS Absolutnie NIE MAM nic wspólnego z tym sklepem, z właścicielami itd. To nie jest to żadna kryptoreklama, jeśli Moderatorzy tak uważają, to proszę usunąć ten wątek :)
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

"leją" nas na wszystkich frontach. wyginąć przyjdzie czy co?
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 438
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Mirosław »

Cześć:

Niestety większość labów jest czy była nie dla pasji ale dla zarobku niestety taka jest prawda,na poczatku lat 90-tych był ich rozkwit było ich mnóstwo bo
przynosiły dobre zyski,zresztą wtedy społeczeństwo szukało czegoś nowego.
Na pocieszenie powiem tobie że na Curacao nic nie kupisz z materiałów
światłoczułych a ludzie tu bardzo nieliczni wiedzą co to fotografia analogowa
a w tej chwili tu jestem i jest cieplutko.
Uzależniony od fotociemni .
ODPOWIEDZ