Jobo Mistral

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
schabu
-#
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Jobo Mistral

Post autor: schabu »

zaczynam na nowym mieszkaniu robić sobie pracownię i ciemnię. chciałem wstawić sobie w szafie uchwyt na filmy żeby się suszyły, ale odkryłem że suszarki Jobo Mistral są w dosyć przystępnych cenach do kupienia, jak się dobrze poszuka. nie wiecie może czym się różni wersja 2000 od wersji 2? nie mogę nigdzie znaleźć informacji, poza tym że warto kupić Mistrala:) będę wdzięczny za info.
blog!
----------
Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?
Awatar użytkownika
przemur
-#
Posty: 498
Rejestracja: 26 mar 2010, 18:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jobo Mistral

Post autor: przemur »

schabu pisze:zaczynam na nowym mieszkaniu robić sobie pracownię i ciemnię. chciałem wstawić sobie w szafie uchwyt na filmy żeby się suszyły, ale odkryłem że suszarki Jobo Mistral są w dosyć przystępnych cenach do kupienia, jak się dobrze poszuka. nie wiecie może czym się różni wersja 2000 od wersji 2? nie mogę nigdzie znaleźć informacji, poza tym że warto kupić Mistrala:) będę wdzięczny za info.
Dobrze poszuka? Masz moze jakies namiary? :)
Awatar użytkownika
schabu
-#
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: schabu »

są dwa Mistrale 2 po 65 funtów - możemy razem zakupić, wysyłka może wyjść taniej. nowe.
blog!
----------
Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?
Awatar użytkownika
przemur
-#
Posty: 498
Rejestracja: 26 mar 2010, 18:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: przemur »

To ja się pisze, szczegóły na PW!
djko
-#
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2009, 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: djko »

Właśnie kupiłem sobie UT-100, i zapłaciłem za niego 90€, i sobie bardzo chwale, jedyna rzecz to musiałem wymienić gąbkę filtracyjną, i kupiłem taką do akwarium, czy myślicie że wystarczy?
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Wystarczy, wcześniej wymocz w wodzie z jakimś antystatykiem i wysusz. Wymieniałem gąbkę w tej samej suszarce dursta.
ODPOWIEDZ