Kraków i skaner...

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Hrabia Miód
-#
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2009, 19:32
Lokalizacja: Kraków

Kraków i skaner...

Post autor: Hrabia Miód »

Witam,

Tak zupełnie spontanicznie wyszła sytuacja, że organizuje się wystawa moich fotografii. Nic poważnego, ale radość jest :) Muszę dokonać szybkiej selekcji prac i szybko ogarnąć kwestię odbitek. Część fotografii pochodzi jeszcze z czasów cyfrowych, bądź tych dni, gdy pokłócony byłem z moimi pleśniakami, zaś większa część utrwalona jest na negatywach. Jako, że nie mam wielkiego budżetu, odbitki zamówię po prostu w którymś z zakładów foto. Domyślam się, że mogę być nie do końca zadowolony z tego co zrobią - wszak nie będą to odbitki tradycyjne, lecz po prostu - skan i hajda.

No i do sedna - postanowiłem samemu zeskanować filmy, samemu je poukładać w jakimś programie pod względem szarości, kontrastów itd i takie pliki zanieść do wydrukowania. Czy ktoś z Krakowa dysponuje porządnym skanerem, który da radę ze skanowaniem w dobrej jakości na format 30x40 oraz czasem, który mógłby mi poświęcić? Chciałbym się umówić i poskanować ze 20 klatek.

Jakimś dobrym winkiem się odwdzięcze : )

Przemek
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 23:20 przez Hrabia Miód, łącznie zmieniany 1 raz.
zaphod
-#
Posty: 462
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:37
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: zaphod »

30x40 w dobrej jakości to obawiam się, że tylko Jakub Jewuła - http://www.skanowanie.com.pl/
Tanio nie będzie :-/
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 23:21 przez zaphod, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ