Jakie swoje zdjęcie uważacie za najlepsze? Co fotografujecie

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakie swoje zdjęcie uważacie za najlepsze? Co fotografujecie

Post autor: Jerzy »

Jakie zrobiliście zdjęcie, które uważacie za najlepsze? Co w ogóle fotografujecie? Skąd to się u was wzięło? (za Madlen)
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Najlepsze zrobiłem cyfrową małpą mając 38 stopni gorączki. Nie mówię, że jest dobre. Mówię, że jest najlepsze, jakie zrobiłem.
http://www.digart.pl/zoom/707296/Neutral.html
Co fotografuję? Powiedzmy, że street, głównie jakieś detale, motywy itd. Ostatnio poszukuję wzorów, symetrii itp.
Co się u mnie wzięło? Fotografia? Kumpel kupił Zenka, to i ja nie mogłem być gorszy :-D I tak się zaczeło. Kumpel przestał się interesować fotografią, a ja dalej "trwam w wierze"
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Jerzy pisze:Jakie zrobiliście zdjęcie, które uważacie za najlepsze?
To wszystko się stało dziełem przypadku. Kto z nas, może Pan?, Panie Waldku?

Inna sprawa, że jeszcze takiego nie zrobiłem, przynajmniej ja tak uważam.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
kan_gory
-#
Posty: 165
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:53
Lokalizacja: żyrardów
Kontakt:

Post autor: kan_gory »

pierwsze z którego byłem trochę zadowolony:

http://www.digart.pl/zoom/773871/intymn ... uChu).html


najlepsze przede mną, a jak nie to pora umierać ;)


a wzięło... jak miałem 3 lata dostałem mieszkowego kodaka którego za jakiś czas "rozłożyłem" na części pierwsze. do tej pory mi się to śni. taka karma :)
pozdr
Ostatnio zmieniony 18 sty 2008, 20:55 przez kan_gory, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pieniek
-#
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2007, 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pieniek »

A mi ojciec do dziś wypomina Radio Amator które mu rozłożyłem mając też 3
lata :)

Najlepsze zdjęcia to chyba te których się jeszcze nie zrobiło?
Awatar użytkownika
Helios
-#
Posty: 119
Rejestracja: 22 lis 2007, 10:34
Lokalizacja: Trzcianka
Kontakt:

Post autor: Helios »

Od zawsze w domu przewijały się jakieś zdjęcia.. Zaczęło sie od czytania o fotografii. A jak wiadomo młodzieńcza fantazja jest nieograniczona. Mażyło mi się zostać reporterem, itp. :mrgreen:
Pierwsza książka jaką pamiętam: "Fotografia dla wszystkich" autor Benno Wundshammer. Później były inne..

Pierwszy aparat: jakaś małpka kupiona za część zarobionych pieniędzy w wakacje. Na krótko starczyła :lol:
Później Zenit E + standard. Pamiętam jaki to był szok dla mnie. Oczywiście pierwszy negatyw, zerwana perforacja :mrgreen: Do kąpletu dokupiłem póżniej ruską 135/3,5 z manualną przysłoną
Następny był Zenit 12 XP i bardzo dużo zdjęć konkursowych. z czego jestem najbardziej dumny to III miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie - "Dziecko i jego świat". Konkurs był w dwóch kategoriach wiekowych i w sumie było 6 osób nagrodzonych. Same laski, i ja :mrgreen:
Jednak spełniłem troche marzenia reporterskie.. uczestniczyłem w akcji strażackiej, a z czego jestem najbardziej dumny to pojechałem jako fotoreporter na przystanek woodstock i miałem okazje robić zdjęcia od kuchni :mrgreen:
Jest tego troche i ujży to pewnie kiedyś światło dzienne 8-)

W chwili obecnej szukam poprzez fotografie..

To by było na tyle w dużym skrócie :-/ :mrgreen:
Canon T70 + (28/2.8 50/1.8 135/3.5 soligor 300/4.5), Zenit E 79' (wersja olimpijska), Velbon Sherpa 450R

http://www.youtube.com/watch?v=94DeLrIU9Jw
Awatar użytkownika
slawekniedlich
-#
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2007, 20:52
Lokalizacja: toruń

Post autor: slawekniedlich »

fotografować ludzi ,obcych, znajomych -to jest TO,końcowe PSTRYK to tylko finał podchodzenia ,przekonywania ,poznawania ,gadania (do nieśmiałych),błagania (tych co twierdzą" ja tam żle wychodzę"),kreowania przestrzeni -ja dziękuję tym osobom ,które pozwalają mi się fotografować bez zbędnych pytań.
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Tylko czasami ludzie przybierają dziwne pozy jak widzą skierowany w swoją stronę obiektyw.
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
Awatar użytkownika
Helios
-#
Posty: 119
Rejestracja: 22 lis 2007, 10:34
Lokalizacja: Trzcianka
Kontakt:

Post autor: Helios »

sławoj pisze:Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
A ja myślałem że kobiety głowa boli z innych powodów :lol:
Canon T70 + (28/2.8 50/1.8 135/3.5 soligor 300/4.5), Zenit E 79' (wersja olimpijska), Velbon Sherpa 450R

http://www.youtube.com/watch?v=94DeLrIU9Jw
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

sławoj pisze:Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
Jeszcze bym zrozumiał przy dagerotypii, ale przy jak to drzewiej mówili, suchym procesie??? :shock:
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

sławoj pisze:Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
Jeszcze bym zrozumiał przy dagerotypii, ale przy jak to drzewiej mówili, suchym procesie??? :shock:
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
Helios
-#
Posty: 119
Rejestracja: 22 lis 2007, 10:34
Lokalizacja: Trzcianka
Kontakt:

Post autor: Helios »

Ostatnio kolegę podczas rzeźbienia w drewnie, ruiny starej dyskoteki. Bardzo pojemny i twórczy temat. Jak mi pójdzie? Nie wiem..
Canon T70 + (28/2.8 50/1.8 135/3.5 soligor 300/4.5), Zenit E 79' (wersja olimpijska), Velbon Sherpa 450R

http://www.youtube.com/watch?v=94DeLrIU9Jw
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

sławoj pisze:Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
Może dlatego, że widzi mój dłuuugi zoom!
He,he...
Awatar użytkownika
Mikołaj
-#
Posty: 40
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:33
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Mikołaj »

sławoj pisze:
sławoj pisze:Mam taką sąsiadkę co za każdym razem jak chcę jej zrobić fotkę to mówi, że ją głowa boli.
Może dlatego, że widzi mój dłuuugi zoom!
He,he...
no bo może woli czym krótszym i szerszym :->
ODPOWIEDZ