Akcja dla ściemniaczy

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

karmazyniello
-#
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2008, 23:44
Lokalizacja: Częstochowa

Akcja dla ściemniaczy

Post autor: karmazyniello »

Wszelaki sprzęt ciemniowy również mile widziany :-)

Zamówienia proszę składać na adres: karmazyniello@gmail.com
Cena: 50zł


Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 gru 2010, 19:29 przez karmazyniello, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Można gdzieś zobaczyć zdjęcia z tego kalendarza?
karmazyniello
-#
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2008, 23:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: karmazyniello »

ku6i, nie, kupujesz kota w worku, ale mogę pokazać zdjęcia z poprzedniego kalendarza siatkarskiego, abyś miał wyobrażenie o tym czego możesz się spodziewać :-D

Jak na razie słabe zainteresowanie, tak że zaczynam tracić wiarę :-|

Obrazek
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

karmazyniello pisze:ku6i, nie, kupujesz kota w worku, ale mogę pokazać zdjęcia z poprzedniego kalendarza siatkarskiego, abyś miał wyobrażenie o tym czego możesz się spodziewać

Jak na razie słabe zainteresowanie, tak że zaczynam tracić wiarę
Nie podałeś ani konkretnej ceny, ani chociaż przykładowych zdjęć z zeszłego roku (dopiero jak poprosiłem to się tutaj pojawiły, a co z innymi miejscami, gdzie zapewne również się reklamowałeś?), dlatego też zapewne takie zainteresowanie. Także taktyka "z kotem w worku" wydaje mi się chybiona: ile osób wyda pół stówki na coś, czego nie będzie mogła kupić przed zakupem? I czemu służyć ta aura tajemniczości?
Ad rem: mnie zeszłoroczne zdjęcia przekonują, więc jeśli tegoroczny kalendarz ma równie ironiczne przesłanie to go kupuję (zarówno w przenośni, jak i dosłownie - wpisz mnie na listę i podeślij nr konta na PW jak sprawa wypali).
karmazyniello
-#
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2008, 23:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: karmazyniello »

ku6i, racja, tu trochę zawaliłem rzecz jasna z tym że nie pokazałem siatkarzy, ale gdzie indziej poszło jak należy.
Aura tajemniczości służy efektowi zaskoczenia i kropka. Wiem że wsadziłem tam wystarczająco dobre zdjęcia i ten kto widział siatkarzy może się spodziewać czegoś na poziomie, a w dodatku z jajem :mrgreen:
ODPOWIEDZ