Opinie o nowym sklepie

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

flonidan
-#
Posty: 471
Rejestracja: 14 lis 2009, 18:35
Lokalizacja: Gozdnica

Post autor: flonidan »

Witam.Najlepszy sklep to fotonegatyw.Może asortyment mają mniejszy ale zawsze dostępny a nie jak w czarno-białe ,gdzie połowa to towar na papierze do sprowadzenia.Widziałem na stronie rollei ,że fotonegatyw jest dystrybutorem maco na polskę.Zawsze jako stały klient dostaję a to rolkę filmu gratis.Ostatnio dostałem do zestawu RA4 50 sztuk papieru kodak endura supra 18x24 ,bo jakiś klient najpierw sobie zamówił a potem zrezygnował-to się chwali ,że taka dbałość o klienta.Na plus czarno-białe przemawia niezła chemia produkowana przez nich-2 razy tańsza niż orginały-chemia czysta bez zanieczyszczeń.Ostatnio też na allegro jest sprzedawca produktów adoxa(analogowo.pl),który też jest błyskawiczny i ma ciekawe produkty ze stajni adoxa.
jacek
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

zgadzam się z kol. Loratadynem,. dziś p. Darek z fotongatywu do mnie zadzwonił, że zrobili omyl i mnie to naprostują bez problemu. ale podobnie jest w afv, p. Edward zawsze dzwoni z potwierdzeniem.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Jurol
-#
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2010, 14:44
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Jurol »

Witam. Dzwonił dzisiaj do mnie Pan Łukasz ze sklepu fotografia-analogowa. W ramach przeprosin zaproponował mi, że wyślą te dwa filmy których nie otrzymałem natomiast te, które przesyłali mogę zostawić i wykorzystać. Krótko mówiąc przedstawiciel sklepu przyznał się do błędu i rozwiązał tą pomyłkę. Nie ma więc mowy o jakimś naciąganiu a jedynie o pomyłce. Miejmy nadzieję, że będzie Im szło coraz lepiej ;)
Awatar użytkownika
kux
-#
Posty: 73
Rejestracja: 24 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: inowrocław

Post autor: kux »

dajmy im szansę...

zdrowa konkurencja przyda się najbardziej nam - klientom, a na początku działalności wpadki moga się przydarzyć
Jurol
-#
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2010, 14:44
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Jurol »

No i nadszedł koniec opisanej wyżej sprawy. Dzisiaj otrzymałem dwie klisze w ramach przeprosin za pomyłkę. Zatem, jeżeli była to tylko jednorazowa wpadka, mogę polecić ten sklep. Początki mogą być trudne ;)
Awatar użytkownika
rayman
-#
Posty: 401
Rejestracja: 21 mar 2009, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: rayman »

Zakupiłem u nich wczoraj filtry 15x15 Adoxa.

Jakiś czas ich nie było, ale na bieżąco byłem informowany o każdym, nawet najdrobniejszym postępie w tej sprawie. Na odbiór osobisty udało mi się umówić 10min piechotą od domu co mnie bardzo ucieszyło, bo nie musiałem tłuc się komunikacją miejską na drugi koniec Poznania (podróż w jedną stronę na Muszyńską zajęłaby mi z godzinę...)

Bardzo sympatyczni ludzie, jestem pewien że z czasem się wyrobią :)
A niech mnie TSS pokąsa!
Awatar użytkownika
efes
-#
Posty: 73
Rejestracja: 02 lip 2008, 18:44
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: efes »

Ewidentnie czytają Korex.
Czytam i polecam:
Krytyka fotograficzna
Awatar użytkownika
figureliusz
-#
Posty: 821
Rejestracja: 18 gru 2008, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: figureliusz »

To może zmieńcie tytuł wątku, bo jak się patrzy to jest to bardzo mylące :mrgreen:
Awatar użytkownika
maximus
-#
Posty: 29
Rejestracja: 02 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: maximus »

figureliusz pisze:To może zmieńcie tytuł wątku, bo jak się patrzy to jest to bardzo mylące :mrgreen:
Właśnie. Popieram, bo na razie mam z tym sklepem dobre doświadczenia. Początki zawsze są trudne, zatem może zmienić na: "Spostrzeżenia odnośnie nowego sklepu", albo coś w tym stylu.
Pozdrawiam
Maximus
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Zmienione - juz nie bedzie straszyc ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
kumak
-#
Posty: 17
Rejestracja: 10 mar 2008, 22:44
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: kumak »

maximus pisze:"Spostrzeżenia odnośnie nowego sklepu"
Również mam dobre doświadczenia. Pierwsze zakupy zrobiłem, odbiór osobisty wypalił ( jako poznaniakowi żal mi każdej złotówki za wysyłkę ;-) ). O nowej dostawie błon 4x5 których szukałem dostałem info mailem i telefonicznie.
" Pierwsze śliwki robaczywki " a sklep zapowiada się wg mnie ciekawie.
Pozdrawiam
renes
-#
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2009, 23:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: renes »

Kupiłem niedawno chemię Adoxa w fotografia-analogowa, bardzo szybka reakcja na moje maile z pytaniami, złozyłem zamówienie ok. 16-tej, na drugi dzień odebralem paczkę. Koszt przesyłki niewielki. Pełny pozytyw.

W czarno-białe rzeczywiście wiele rzeczy nie ma na stanie, ale w ciągu tygodnia wszystko do odebrania. Tak przynajmniej ja miałem. Więc nie jest tak źle.
ODPOWIEDZ