WYBORY

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

jaki masz wpływ? na kogo? chłopie, oszukuj się dalej.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
radekone
-#
Posty: 343
Rejestracja: 10 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Edingrad
Kontakt:

Post autor: radekone »

rbit9n pisze:jaki masz wpływ? na kogo? chłopie, oszukuj się dalej.
Przynajmniej taki, jak duzo zostanie zmarnowane na dotacje dla kosciola katolickiego :-)
"Panie, ja to jak kiedyś zdjęcie zrobiłem to klisza pękła, i ch*j!"
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bowie »

rbit9n pisze:jaki masz wpływ? na kogo? chłopie, oszukuj się dalej.
z pewnością większy niż ci, co nie zagłosują i to jest podstawowa różnica w naszym rozumowaniu
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

radekone pisze:Przynajmniej taki, jak duzo zostanie zmarnowane na dotacje dla kosciola katolickiego :-)
zawsze tyle samo. co prawda B-16 nie ma ani jednej eskadry, ale nawet postkomuniści nie będą chcieli zadzierać z KKK.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
maqsz
-#
Posty: 400
Rejestracja: 04 gru 2008, 14:31
Lokalizacja: Wieś spokojna

Post autor: maqsz »

rbit9n pisze:wybacz Kolego, ale jesteś w grubym błędzie. Ty, marny zjadacz czerstwego chleba nigdy, przenigdy nie będziesz miał wpływu na co idą Twoje podatki. uważasz inaczej, proszę bardzo, nikt Ci nie broni. ja po prostu nie mam zamiaru głosować ani na socjalistów z PiS, ani na socjalistów z PO, ani na żadnych innych socjalistów. głosuj sobie na kogo chcesz, koniec końców, jedynym beneficjentem Twoich ciężko zarobionych pieniędzy, będzie kasta rządzących. koniec, kropka.
Swiete slowa, dlatego ja tradycyjnie zaglosuje na jedynego niesocjaliste w tej stawce, choc nie powiem, zebym go popieral w 100% (tak blizej 60-70....) :)

Jedyny sposob decydowania o tym, gdzie ida Twoje podatki, to doprowadzenie do ich likwidacji...
--
Maciek
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

to jest chore.. a w najlepszym przypadku to kiepska prowokacja..

jestem na tym zacnym portalu już czas jakiś.. i nigdy nie dostałem choćby jednej informacji pt." Korex poleca " Korex uczy".. natomiast dostałem przypomnienie o wyborach prezydenckich.. mam nadzieje że nie dostane wezwania na niedzielną mszę .. choć sam już nie wiem czego należy się spodziewać?

rozumiem ze autor tej wiadomości kierował się najlepszymi intencjami .. jednak ten zacny portal to nie miejsce na taka agitacje..

szkoda.. brakło dystansu..

pozdrawiam
dziad_ek
-#
Posty: 16
Rejestracja: 06 cze 2010, 22:32
Lokalizacja: małopolska

Post autor: dziad_ek »

Lider jednej parti ma dziadka z wermahtu i "ufa rosji" a kandydat z jego parti chce gaz łupkowy wydobywać metodą odkrywkową, drugi popiera rydzyka LOL,trzeci nagrał nam kontrakt uzależniający nas od gazu z rosji do 2037 ale boi się go podpisać,a Napieralski nie byl w stanie obronić swojego programu przed argumentami tak na oko 80 letniej kobiety XD

Ale mimo to jednak warto iśc zagłosować naszym zdaniem na najmniejszego [......] tutaj już sami sobie dopowiedzcie:P

Ps.
W wiadomości nie bylo napisane "głosuj na.." tylko przypomnienie o jednak ważnym i dotyczacym nas wydarzeniu.
Awatar użytkownika
janykiel
-#
Posty: 157
Rejestracja: 15 wrz 2009, 17:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: janykiel »

Mail z Korexu mnie zaskoczył i przyznam - szukałem pułapki;) Kiedy się zorientowałem, że nie ma takowej uśmiechnąłem się. Byłem pewien, że się autorowi oberwie. Współczuję i gratuluję odwagi.

A kolegom więcej dystansu do swoich poglądów i dojrzałości życzę.;) Szkoda, że o polityce nie potraficie rozmawiać tak fajnie jak o fotografii...
Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

Re: WYBORY

Post autor: morotegari »

bowie pisze:bo będę wtedy w Gruzji
A gdzie dokładnie się wybierasz :?: W Gruzji byłem w tamtym roku, wspaniali ludzie tam żyją :-D
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYBORY

Post autor: bowie »

trekking przez całą Tuszetię na Kazbek
a Ty gdzie byłeś?
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

W każdym państwie są ludzie różniący się poglądami.
Obywatele o podobnych przekonaniach, skupiają się w partiach politycznych (oraz wystawiają swoich reprezentantów).
Głosując na konkretnego kandydata, dajesz danej partii, wyraźny znak poparcia dla ich wizji rozwoju kraju (również na arenie międzynarodowej).

Tak jest przyjęte w cywilizowanych społecznościach.
I nie jest prawdą, że jeden głos nie ma znaczenia - liczy się również frekwencja, która jest wykładnikiem troski obywateli o losy kraju.

Ja idę głosować.
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYBORY

Post autor: bowie »

rbit9n pisze:ps. w PZPR chyba by Ci się spodobało (3xTAK!!!).
myślałem, że mam do czynienia z kulturalnym człowiekem, ale jak widać się myliłem...
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

maqsz pisze:Jedyny sposob decydowania o tym, gdzie ida Twoje podatki, to doprowadzenie do ich likwidacji...
a z tym się zgadzam.
a co mi tam. może się kopsnę do L. po świstek. czemu nie.

http://www.latarnikwyborczy.pl/
http://www.test-wyborczy.pl/
bowie pisze: myślałem, że mam do czynienia z kulturalnym człowiekem, ale jak widać się myliłem...
skoro dla Ciebie zapędy totalitarne są w porządku, to znaczy że mylisz się w wielu kwestiach.
to są Twoje słowa:
bowie pisze:...partia rządząca powinna mieć możliwość realizacji swojego programu, bo tak chciała większość czy to się komuś podoba, czy nie...
w 1933 też większość chciała..., to już doczytasz sam chyba. i nie przesadzaj. niekulturalnym byłoby porównanie Cię do fanatyka NSDAP.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

zieloo pisze:
Michał Kowalski pisze:NAKŁANIAM WSZYSTKICH do wzięcia udziału !
A to mi się nie podoba... tak samo jak mail, który niedawno dostali użytkownicy Forum...
nord pisze:jestem na tym zacnym portalu już czas jakiś.. i nigdy nie dostałem choćby jednej informacji pt." Korex poleca " Korex uczy".. natomiast dostałem przypomnienie o wyborach prezydenckich.. mam nadzieje że nie dostane wezwania na niedzielną mszę .. choć sam już nie wiem czego należy się spodziewać?
Tak, dokładnie! Jak nie zagłosujesz na Jednie Słusznego Kandydata popieranego przez Michała, to odbitki ci poszarzeją! Henryk z Katowic nie zagłosował i zsiadło mu się mleko, Łukasz z Radomia nie zagłosował i koreks zaczął mu przeciekać, Krystyna z gazowni nie zagłosowała i na drugi dzień dostała cyfrówkę :-P

Jak rodzice Ci mówili w dzieciństwie żebyś mył zęby, to też uważałeś to za agitację?

Jak namawianie do spełnianiania obywatelskiego obowiązku jest teraz "agitowaniem", to znaczy, że chyba się niektórym od tej wolności coś poprzewracało...
slawoj pisze:I nie jest prawdą, że jeden głos nie ma znaczenia - liczy się również frekwencja, która jest wykładnikiem troski obywateli o losy kraju.

Ja idę głosować.
Slawoj, jak w wielu kwestiach "ideologicznych" się z Tobą sakramencko nie zgadzam, tak tutaj przyznam Ci 100% racji. Przy najbliższej okazji stawiam Ci piwo! :-)
Awatar użytkownika
zieloo
-#
Posty: 554
Rejestracja: 28 gru 2007, 10:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: zieloo »

ku6i pisze:Jak namawianie do spełnianiania obywatelskiego obowiązku
Co to w ogóle znaczy?
Zablokowany