Witam serdecznie

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Hrabia Miód
-#
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2009, 19:32
Lokalizacja: Kraków

Witam serdecznie

Post autor: Hrabia Miód »

Chciałem się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum. Mam na imię Przemek, zdjęcia robię od pięciu lat, a fotografować usiłuję od dwóch. Głównie zajmuję się szeroko pojętym portretem, eksperymentem oraz reporterką. Najbardziej zaś interesuje mnie zatrzymywanie czasu, łapanie w kadr chwil, które ocalam przed uleceniem, zniknięciem. To jest w fotografii fascynujące, dzięki temu fotografowie mają tak wielką moc.
Przygoda zaczęła się od kompakta Olka, później już Olkowy e1, a rok temu wzięło mnie na kliszę. Jak już wzięło, to wzięło na dobre i od jakiegoś czasu używam głównie analoga - fotografuję systemem OM, bawię się też trochę Lubitelem, w planach średni format, gdyż bardzo mnie kwadraty kręcą. Lubię zdjęcia czarnobiałe, ale i też lubię eksperymenty z kolorem.
Forum poczytuję od pewnego czasu, aż postanowiłem się zarejestrować i zacząć brać czynny udział w życiu tego miejsca. Mam nadzieję, że szybko mnie polubicie i stanę się członkiem tej fotograficznej rodziny:)

jeszcze raz się witam i pozdrawiam
Hrabia Miód
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Witamy witamy, miejmy nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.
Hrabia Miód pisze:Mam na imię Przemek, zdjęcia robię od pięciu lat, a fotografować usiłuję od dwóch.
Brzmi trochę jak na spotkaniu AA ;-) Wybacz, nie mogłem się powstrzymać.
Awatar użytkownika
Hrabia Miód
-#
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2009, 19:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hrabia Miód »

Ja wiem - sam zauważyłem :) Ale czyż nie ma w tym jakiegoś podobieństwa? Każdy też trochę uzależniony, każdy też trochę tym opętany no i normalne jest wstawanie o 3 w nocy, żeby sfotografować wschód słońca 100km dalej? Albo wałęsanie się godzinami ulicami w poszukiwaniu kadru? Itd, itp:)
ODPOWIEDZ