co właśnie wywołałeś?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

aka pisze: 14 kwie 2024, 10:17 A zdążysz do ZPAF na członka się wciągnąć?
To jest obecny poziom tego forum.
aka
-#
Posty: 5594
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

co właśnie wywołałeś?

Post autor: aka »

krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 10:19
aka pisze: 14 kwie 2024, 10:17 A zdążysz do ZPAF na członka się wciągnąć?
To jest obecny poziom tego forum.
Kolego, nie masz świadomości jak bardzo jesteś śmieszny z tymi aspiracjami bycia artystą. Już w krytyce publikacji w internecie wykazałeś się. Masz jakiś przymus bycia na tym forum?
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

aka pisze: 14 kwie 2024, 10:29 Kolego, nie masz świadomości jak bardzo jesteś śmieszny z tymi aspiracjami bycia artystą. Już w krytyce publikacji w internecie wykazałeś się. Masz jakiś przymus bycia na tym forum?
Nie mam, nie potrzebuję ale mam klakierku taką cichą nadzieję że nastawienie tego forum do nowicjuszy się zmieni.
Więc się zmień lub wyloguj.
aka pisze: 14 kwie 2024, 10:29 jak bardzo jesteś śmieszny z tymi aspiracjami
Mogę być śmieszny dla grupy pięciu laborantów ale całkiem poważny w normalnym świecie.
aka
-#
Posty: 5594
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

co właśnie wywołałeś?

Post autor: aka »

krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 10:34
aka pisze: 14 kwie 2024, 10:29 Kolego, nie masz świadomości jak bardzo jesteś śmieszny z tymi aspiracjami bycia artystą. Już w krytyce publikacji w internecie wykazałeś się. Masz jakiś przymus bycia na tym forum?
Nie mam, nie potrzebuję ale mam klakierku taką cichą nadzieję że nastawienie tego forum do nowicjuszy się zmieni.
Więc się zmień lub wyloguj.
Marzy Ci się rola Wielkiego Brata? Zmierzasz prostą drogą by zostać kolejnym jeźdźcem...
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

aka pisze: 14 kwie 2024, 10:40 Marzy Ci się rola Wielkiego Brata? Zmierzasz prostą drogą by zostać kolejnym jeźdźcem...
EOT.
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1901
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

co właśnie wywołałeś?

Post autor: powalos »

Niech admin wykasuje wszystko co nie jest tematem tego wątku lub przyniesie to do Hydeparku. Gdy ktoś będzie pytał o pomoc w wywołaniu to raczej odpowiem na PW niż tu. Tu mieliśmy podawać tylko to co wywołaliśmy ewentualnie podając dodatkowe parametry. Miłego dnia wszystkim artystom, zawodowcom i amatorom życzę. Idę włóczyć się z aparatami. Również tymi z matrycą zamiast błony światłoczułej.
Fan Pentax'a.
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

powalos pisze: 14 kwie 2024, 11:16 Niech admin wykasuje wszystko co nie jest tematem tego wątku lub przyniesie to do Hydeparku. Gdy ktoś będzie pytał o pomoc w wywołaniu to raczej odpowiem na PW niż tu. Tu mieliśmy podawać tylko to co wywołaliśmy ewentualnie podając dodatkowe parametry. Miłego dnia wszystkim artystom, zawodowcom i amatorom życzę. Idę włóczyć się z aparatami. Również tymi z matrycą zamiast błony światłoczułej.
Po prostu pomyliłeś forum Pentaksa z Koreksem ;-) Wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10070
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

co właśnie wywołałeś?

Post autor: J.A. »

krzychu128, Ty naprawdę nie widzisz jak jesteś zarozumiały, jaką pogardą do innych się kierujesz w tych wypowiedziach? Trzeba Ci to wprost napisać? Twoje ego jest tak ogromne, że nawet nie zauważyłeś kiedy stałeś się własną karykaturą. Gardzisz laborantami? Proszę bardzo. Mi nic do tego. Wolę 5 normalnych laborantów niż jednego zakochanego w sobie narcyza.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
aka
-#
Posty: 5594
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

co właśnie wywołałeś?

Post autor: aka »

powalos, przecież jesteśmy w hydeparku...
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1901
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

co właśnie wywołałeś?

Post autor: powalos »

aka, nie, to wątek "Co właśnie wywołałeś". Wróciłem bo u na bardzo mocno wieje i zrobiło się niezbyt bezpiecznie na terenach zalesionych.
Fan Pentax'a.
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

J.A. pisze: 14 kwie 2024, 11:36 krzychu128, Ty naprawdę nie widzisz jak jesteś zarozumiały, jaką pogardą do innych się kierujesz w tych wypowiedziach? Trzeba Ci to wprost napisać? Twoje ego jest tak ogromne, że nawet nie zauważyłeś kiedy stałeś się własną karykaturą. Gardzisz laborantami? Proszę bardzo. Mi nic do tego. Wolę 5 normalnych laborantów niż jednego zakochanego w sobie narcyza.
Moja forma wypowiedzi jest taka a nie inna abyś zrozumiał że są inne punkty widzenia niż odurzonego chemią laboranta.
Temat "artystyczny" urodził się w wątku poświęconym wernisażom, w którym z kolegami popisaliście się poziomem intelektualnym.
Kładziesz na szali nabite 10k postów w ciągu dekady na przeciw dążeniom artystycznym, więc co będzie za następną dekadę? kolejne 10K? Wspomniany ZPAF nie uznaje dorobku w postaci postów na koreksie.

Gardzę i dalej będę gardził dopóki będziesz ze swoją grupą adoratorów gardził ludźmi którzy pytają o podstawowe rzeczy.
To nie jest Twoje prywatne forum.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10070
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

co właśnie wywołałeś?

Post autor: J.A. »

krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 13:42 Moja forma wypowiedzi jest taka a nie inna abyś zrozumiał że są inne punkty widzenia niż odurzonego chemią laboranta.
Nie, to nie było w celu pokazała punktu widzenia. Od samego początku zacząłeś stygmatyzować, przez wykazanie jakich to inni dokonują dzieł.
krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 13:42 Kładziesz na szali nabite 10k postów w ciągu dekady na przeciw dążeniom artystycznym,
Co to niby ma być? Jakieś zawody?
Piszę bo lubię. Ty widzisz w tym rywalizację.
krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 13:42 Gardzę i dalej będę gardził dopóki będziesz ze swoją grupą adoratorów gardził ludźmi którzy pytają o podstawowe rzeczy.
To nie jest Twoje prywatne forum.
Nikim nie gardzę. W na starym silniku (szkoda że przepadł), miałem jeden z najwyższych wskaźników "pomógł".
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

co właśnie wywołałeś?

Post autor: krzychu128 »

J.A. pisze: 14 kwie 2024, 13:48 Co to niby ma być? Jakieś zawody?
Piszę bo lubię. Ty widzisz w tym rywalizację.
Widzę w tym masę śmieci w bazie danych przez które ciężko przebrnąć aby się doszukać konkretów korzystając z wyszukiwarki.
Śmieci o wspomnianej gąsce balbince albo temperujących nowicjuszy.
A skoro już pisałeś że nie robisz wystaw, nie chodzisz na wernisaże, nie wydajesz książek, więc to chyba jedyny dorobek poza szufladą.
J.A. pisze: 14 kwie 2024, 13:48 W na starym silniku (szkoda że przepadł), miałem jeden z najwyższych wskaźników "pomógł".
Dlatego w nowym silniku nie pomagasz. O czym pisaliście parę postów wyżej. Teraz forum nie jest od pomagania.
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1901
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

co właśnie wywołałeś?

Post autor: powalos »

krzychu128 pisze: 14 kwie 2024, 11:33 Po prostu pomyliłeś forum Pentaksa z Koreksem Wszystkiego dobrego!
Miło, że zaglądasz też na tamto forum. Zapewne więc zauważyłeś, że tego rodzaju "pyskówki" byłyby już dawno ucięte i przeniesione do adekwatnego wątku przez któregoś z moderatorów.
Fan Pentax'a.
oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

co właśnie wywołałeś?

Post autor: oKuba »

J.A. Jerzy odpuść. Nie ma sensu karmić trolla, rywalizatora. Już wątek o Fomie 400 byl mocno edukujący. Gosc juz wytedy zachowywal sie jak rozkapryszony mlodzieniec, ktoremu nie kupiono wymarzonej zabawki. Czego spodziewac sie po gosciu z ponizszym tekstem?
krzychu128 pisze: 02 lip 2023, 21:40 Życzę Wam zrozumienia i pięknych modelek w studio.
Jak gdyby to piekne modelki byly zenitem marzen kazdego fotografa. Kazdy komentarz jest raczej zbędny.

Co prawda rzadko korzystam z tej funkcji, ale w tym wypadku „ignore” to naprawdę blogoslawienstwo. Gorąco polecam..
ODPOWIEDZ