Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Informacje kulturalne z całego kraju

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: krzychu128 »

No cóż, artyści pracują cyklem i kończą go wystawą, czasem książka. Bez względu na to co na koreksie piszą.
oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: oKuba »

krzychu128 pisze: 01 mar 2024, 19:03 Bez względu na to co na koreksie piszą.
Co do tego ma korex? Nie kazdy musi miec parcie na wystawy i wernisaże oraz wole tytulowania sie artystą. Wina, czy tez kazdego innego trunku, mozna sie napic bez takich sztuczek. Nie wspominajac o foceniu..
Z_photo
-#
Posty: 1026
Rejestracja: 14 gru 2018, 01:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: Z_photo »

krzychu128 pisze: 01 mar 2024, 19:03 (...) artyści pracują cyklem i kończą go wystawą, czasem książka.
Nie wiem i niespecjalnie interesuje mnie jak pracują artyści - ja artystą nie jestem i nie mam ambicji nim być.

Fotografuję bo lubię. I nie czuję potrzeby by obrazki mojego autorstwa szerzej prezentować - grono bliskich i przyjaciół w roli odbiorców jest dla mnie wystarczające.

PS. A książki też wydaję - te opracowywane samodzielnie i drukowane w CeWe. ;-)
_________________________________________________________________________________
Warto mieć małego bzika i go pielęgnować - żeby dużego nie dostać.
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: krzychu128 »

No i każdy jest szczęśliwy :-)

Darku, jeszcze raz gratuluję wystawy, do zobaczenia na kolejnych ;-)
oKuba
-#
Posty: 3195
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: oKuba »

krzychu128 pisze: 01 mar 2024, 20:19 No i każdy jest szczęśliwy
No to o co to bicie piany i przytyczki w strone korexu?
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: krzychu128 »

oKuba pisze: 01 mar 2024, 21:48 No to o co to bicie piany i przytyczki w strone korexu?
A przytyki w stronę ego, wina i artystów?
Jesteś w dziale kultura a nie towarzystwa wzajemnej adoracji.
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: J.A. »

krzychu128 pisze: 01 mar 2024, 18:34 Wystawa i książka - po tym Cię zapamiętają. Strona www to portfolio. Dzięki socjalom będziesz widoczny, jednak zdjęcie nie żyje dłużej niż kilka dni. Zdjęć w szufladzie nikt nie doceni, odejdą w niepamięć.
Każdy ma wybór.
Jednak kto choć raz posmakował swojego wernisażu będzie chciał do tego wracać. Do tego wina :-)
Wow. Każdy musi mieć takie parcie? Muszą mnie zapamiętać po obrazkach lub kartkach? A jak na pogrzeb przyjdzie ktoś poza rodziną? Ktoś, komu sią smutno zrobiło, że ten czy ów odszedł. To nic nie znaczy? A w ogóle to musi znaczyć? Czemu koniecznie musimy się wartościować?
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
krzychu128
-#
Posty: 259
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:54
Lokalizacja: Rzeszów

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: krzychu128 »

J.A. pisze: 01 mar 2024, 23:15 Wow. Każdy musi mieć takie parcie? Muszą mnie zapamiętać po obrazkach lub kartkach? A jak na pogrzeb przyjdzie ktoś poza rodziną? Ktoś, komu sią smutno zrobiło, że ten czy ów odszedł. To nic nie znaczy? A w ogóle to musi znaczyć? Czemu koniecznie musimy się wartościować?
Jerzyk dzisiaj nie pije.
EOT
PPaweł
-#
Posty: 1361
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:53
Lokalizacja: Stolica Śląska

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: PPaweł »

J.A. pisze: 01 mar 2024, 23:15 Ktoś, komu sią smutno zrobiło, że ten czy ów odszedł.
Albo wesoło.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: rbit9n »

Miburo pisze:Warto się wzajemnie informować w naszym gronie! Dzięki temu poznałem wczoraj na wernisażu kolegę Krzychu128, wymieniliśmy bardzo ciekawe uwagi i jestem mu wdzięczny za jego obecność! okazuje się też, że odległość typu „pół Polski” wcale nie musi być przeszkodą;-) Do zobaczenia na kolejnych wystawach!!!
Ps. polecam aktualną wystawę w Galerii Katowice śląskiego zpafu-u i najbliższy wernisaż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja bym się chętnie wybrał, szczególnie, że raz czy dwa rozminęliśmy się w Sandomierzu, a te trzy godziny autostradą z Rzeszowa, to nie jest jakieś tam wyzwanie, ale niestety wczoraj musiałem walczyć z systemem P1 na drugiej zmianie.
myślałem, że może chociaż rano pojadę do Leżajska, ale młody też miał na drugą zmianę i tak.
w każdym razie gratuluję i powodzenia. i...:

https://youtu.be/ffKlyghEok4?si=BuZxy3kPj2Gx3wr0
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: J.A. »

PPaweł pisze: 02 mar 2024, 08:53
J.A. pisze: 01 mar 2024, 23:15 Ktoś, komu sią smutno zrobiło, że ten czy ów odszedł.
Albo wesoło.
To nie mój klimat by mi się wesoło robiło gdy ktoś odejdzie


krzychu128, nie zrozumiałeś?
Tu masz cytat z jednego takiego
„Pomijając już fakt, że nie ma ta­kich pieniędzy, za które warto by wyrzec się siebie, to płacenie za to skurwienie jest zdecydo­wanie za marne. Jestem prosty chłopak – gardzę kurwami, zwłaszcza tanimi. Ale zostaw­my już tych stroskanych o swo­ją karierę misiów. Prześledźmy inny, bardziej toksyczny me­chanizm: Zmacdonaldyzowane korporacje medialne, szukające histerycznie, desperacko i go­rączkowo zysku i poklasku, na­chalnie i po chamsku podlizu­jąc się klientowi – wytworzyły http://m.in. sztuczne zapotrzebowanie na tzw. 'bycie kimś". BYĆ KIMŚ – oto nowa religia! Ta chora sytuacja wyge­nerowała karierki tak śmiesz­nych indywiduów, jak np.: pro­wadzący głupie programy, mo­dele i modelki, twórcy reklamy, pogodynki i pogodyni, gotujący filozofowie, reżyserzy sitco­mów, zawodowi wyśmiewacze i podsumowywacze, dziennika­rze po polonistyce piszący np. o jazzie itd., itp.
Cała ta społecz­ność cwaniaków i cwaniar, nie odpowiadając za nic, nie produ­kując na dobrą sprawę niczego poza namiętną chęcią autopro­mocji – żąda dla siebie wszystkiego: wysokich zarobków, sła­wy, popularności i społecznego szacunku.
Zresztą często gęsto ci ludzie wykorzystują swoją popularność zapowiadając w powiatowej Polsce, za ok. 4000 PLN od imprezy, występy in­nych kolegów szmirusów! I na zdrowie!”
Tego na foto
Załączniki
GHptk4vXYAAslAm.jpeg
GHptk4vXYAAslAm.jpeg (6.96 KiB) Przejrzano 189 razy
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: rbit9n »

znaczy, sugerujesz, że koledzy robiący swoje wystawy foto kurwią się za grosze? to na pewno taka sytuacja?

http://www.dziennikteatralny.pl/artykul ... rosze.html
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wystawa w gliwickiej Czytelni Sztuki

Post autor: J.A. »

Cytowałem całość, bo nie czuję się upoważniony do cięcia tego cytatu.
Bardziej chodzi o resztę, Od drugiego zdania.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
ODPOWIEDZ