mambo jumbo o 4R i moderacji

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: shredderr »

no nie może być, padło obraźliwe określenie "Pan Koziołek"
rbit9n -----> WARNING :D
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: 4Rider »

shredderr, wiedziałem tobą najprościej się steruje, ale to jest w awatarze, może nawet Pan Matolek, ale do mnie możesz się zwracać Panie Drzewie.

Ha, ha, ha, to już dyrdymaly piszesz, nie lubisz mnie czy jak?
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: shredderr »

4Rider pisze: 20 gru 2021, 16:26 shredderr, wiedziałem tobą najprościej się steruje, ale to jest w awatarze, może nawet Pan Matolek, ale do mnie możesz się zwracać Panie Drzewie.

Ha, ha, ha, to już dyrdymaly piszesz, nie lubisz mnie czy jak?

miejsce już czeka z miękkim pokojem...
Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: morotegari »

technik219 pisze: 19 gru 2021, 18:03 Ja jestem ciekawy (bardzo) czy jeśli ja bym komuś naubliżał, zmieszał kogoś z forum z błotem itd. to czy w mojej sprawie również powstałaby taka dyskusja na 12 (na razie) stron? Podejrzewam, że zostałbym bez żadnych ceregieli zbanowany, a gdybym się nie poprawił to jednym zdecydowanym klikiem moderatora zostałbym usunięty z forum i nikt by się nie rozczulał. Czymże tak bardzo zasłużył się/ujął/oczarował to forum niejaki "czwarty jeździec" (skojarzenie typu "nomen-omen" uzasadnione), że cackacie się z tym tematem jak z nieświeżym jajkiem? Tzw. poprawność polityczna się w Was odezwała?
Nie powiem, że nie, ale próbowałem już od dawna zrozumieć jego tok myślenia, rządzący tym co pisze i jak pisze, określający jego sympatie i antypatie forumowe, również starałem się okazać takt i wyrozumiałość wobec niego, ale... dałem sobie spokój. Jest nieprzewidywalny. Dlatego, nie będąc moderatorem, nie miałem innego wyjścia jak wybór odpowiedniego przycisku w polu profilowym i mam święty spokój. Wy, moderatorzy macie inne możliwości. Niech to forum nie będzie soczewką, w której będzie odbijać się obecna sytuacja całego kraju. Przystępując do społeczności akceptuje się regulamin i jeśli ktoś się do niego nie stosuje, to trudno, przychodzi czas pożegnania. Co tu jeszcze roztrząsać? po co dzielić włos na czworo?
To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie. Zrobicie jak będziecie uważać, ale pamiętajcie, że zbyt wielka tolerancja może działać destruktywnie na resztę użytkowników i odbić się na reputacji forum w sieci.
W pełni się z Kolegą zgadzam.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: 4Rider »

Nieprzewidywalnosc jest cecha atrysty, człowieka renesansu, jest też cechą bólu i osomotnienia i niezwykłej lotnosci, co się zresztą laczy.
Natomiast niektóre powyższe wpisy pachną średniowieczem i XX-wieczem myslowym.
Ale to akurat już nie boli i nie budzi emocji, myślę że przenosi na wyższy poziom moje poznanie ludzkości a może nawet czlowieczenstwa.
A co do tematycznosci forum też stoję tu w elicie wiedzy, doświadczenia i poczucia estetyki - ale to tak na marginesie wytracenia akurat tego argumentu.
Czasem dziwi mnie jeszcze kto co tu pisze z niektórych osób, które znam już dlugo, ale na pewno nie dziwi malostkowosc i głupota przez nie rozumienie słów czytanych osób nowych lub maloaktywnych wynikających z braku elokwencji.
Ale jak już wspominałem nie ma to dla mnie już znaczenia.

Ale też proszę się już nie martwić jestem już znudzony...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: rbit9n »

wątek zamykam, koniec tego mumbo jumbo.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Zablokowany