Koniec przerwy technicznej

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 21 gru 2019, 19:45
4Rider pisze: 21 gru 2019, 19:25 Ale i tak jest dobrze :-D - w końcu Wojtek obiecał Święta w Tym Roku
No to trochę falstart jest, chyba :-(
No do końca roku jeszcze dekada została.
4Rider pisze: 21 gru 2019, 19:25 nie pamiętam hasła 8-)

http://aparaty-tradycyjne.net

nie można się zalogować po rejestracji - podjąłem dwie widoczne próby:



ani na jeden, ani na drugi adres nic nie przyszło...

Ale i tak jest dobrze :-D - w końcu Wojtek obiecał Święta w Tym Roku 8-)



Symbol 2000.jpg

Widzę tego pana:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (11.01 KiB) Przejrzano 2286 razy
Ale nie widzę starego konta 4Rider...

Proszę o kontakt tu, bo fb ja nie mam, nie miałem i nie chcę mieć... :evil:
Chyba się domyśliłem czemu nie było 4Rider'a - to kopia danych gdy On dontegzist jeszcze był, a raczej nie był :mrgreen:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

Cierpliwości Panowie, to jest wersja demonstracyjna, a nie użytkowa strony. Cały czas baza jest uzupełniana o stare posty, komentarze. Nie wiem czy do Świąt da się odtworzyć Galerię, ale nowe zdjęcia będzie można dodawać. Damy znać kiedy będzie można wejść w procedurę odzyskiwania kont. Wygląd strony startowej to na razie wersja robocza, będzie lepiej ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

4Rider pisze: 21 gru 2019, 19:25 Proszę o kontakt tu, bo fb ja nie mam, nie miałem i nie chcę mieć...
Też tak mam. Wyglada na to, że miłośnicy fb mają łatwiej w życiu ... Za wcześnie na uwagi, ale nazywanie regulaminu "Konstytucja" to mało zgrabnie wygląda ...
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 21 gru 2019, 19:58
4Rider pisze: 21 gru 2019, 19:25 Proszę o kontakt tu, bo fb ja nie mam, nie miałem i nie chcę mieć...
Też tak mam. Wyglada na to, że miłośnicy fb mają łatwiej w życiu ... Za wcześnie na uwagi, ale nazywanie regulaminu "Konstytucja" to mało zgrabnie wygląda ...
Konstytucja teraz jest modna :mrgreen:
wosk pisze: 21 gru 2019, 19:56 Nie wiem czy do Świąt da się
Ale Święta można przesunąć, byleby się w 10 dni wyrobić -
bo mam zdjęcie na ostatni dzień roku i na pierwszy [re_premiera :mrgreen: ] ;-) - i tak pójdzie na flickr, ale miło by było nie tylko 8-)

Na BB mam wciąż żółty kapelusz...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

He, he będzie się z czego pośmiać, ten jak zwykle z tym swym srodinalem :mrgreen: :
Przechwytywanie.JPG
Chciałem znaleźć przepis na budowę aparatu, ale wyszukiwarka też demonstracyjnie nie działa :-P

DAAD'a to mi czasem brakuje....:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (18.38 KiB) Przejrzano 2272 razy
No właśnie? - dostałem odpowiedź?:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (28.62 KiB) Przejrzano 2271 razy
To była chyba wersja V - beznadziejna jak wszystkie, ale wtedy to był aparat na moje możliwości:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (14.12 KiB) Przejrzano 2269 razy
teraz mam 7 i za nic nie wejdę w 10 - mama ma i każe mi tam grzebać - wkurza mnie swoim AI - XP mam na stacjonarnym na wsi
to tamten komputer z którego wtedy pisałem - działa - odpaliłem go po ponad 5 latach, stał w pudle zawinięty w strecza -
Stary się nim czasem nostalgicznie bawi, bo 10 też mu nie leży...

Dogrzebałem się do czasów Wielkiego Exodusu:
Przechwytywanie.JPG
No byle do lata:
Przechwytywanie.JPG
a musiało to być bardzo gorące lato:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (23.58 KiB) Przejrzano 2255 razy
O i zaczęło się, od tego:
RagnarokIII kiedyś na AT napisał:
O Mój Panie Wielki Szatanie Co Się Ukryłeś w Protopanie Daj Mi Powiększeń Dobrych Uzyskanie.
Te przepychanki około roku trwały z Panem Wątpiącym - aż odrąbał łeb temu Czarnemu Psu - ale dawno nevermind,
zupełnie[?] nie pojmuję co R3 wypisywał, ale wygląda mi to w większości na jakiś świadomy kabaret :mrgreen:
http://aparaty-tradycyjne.net/Post/Index/8569

Tak jest Pestka, Ona zostaje, pod Meritum wciąż mogę się podpisać:
RagnarokIII kiedyś na AT napisał:

I w tym miejscu mego wywodu przestałem mieć mieszane uczucia. Każda władza psuje, podobno im mniejsza tym bardziej - nie wiem ile w tym prawdy, ale tutaj już nie chodzi tylko o to że ktoś napisał coś niemiłego o kimś innym - to przypomina mi bieżącą aferę krajową - legalne nieuzasadnione użycie przemocy i gwałt na swobodzie wypowiedzi, bo skoro można kogoś nazwać warchołem za domniemane przekonania czy też ideologię, a więc tylko światopogląd i myśl człowieczą i mieć przy tym poczucie słuszności i moralności postępowania to chyba coś jest nie w porządku... I nie ważne czy ja jestem katolikiem czy satanistą czy wyznawcą Protopana - należy mi się szacunek bo tylko w ten sposób można oczekiwać go ode mnie, tylko szanując można oczekiwać od tego kogoś szacunku. Ja naprawdę myślałem że dla myślącego człowieka to jest oczywiste. Smutek mnie nachodzi, tak jedynie co teraz czuję to rozczarowanie rozłożone w czasie i Smutek. Chodzi też o to że ktoś z kimś nie porozmawiał,tylko zadziałał arbitralnie z poczuciem wyższości - nie piszę że tak było piszę że tak poczułem.
A nikt, powiadam naprawdę nikt nie ma prawa czuć się lepszym od drugiej ludzkiej czy też innej myślącej istoty - może źle to napisałem nie ma prawa tego poczucia okazać i w tym tkwi istota Mądrości.

Ja oczywiście urazy nie chowam - uważam że na takie zachowania szkoda energii i czasu, wszyscy przecież wiemy że ludzie zbyt szybko odchodzą i nie warto ażeby człowiek człowiekowi był wilkiem, wiemy też że uczynki odpłacają się nam tym samym, że nie wspomnę tu o swobodnym przepływie Energii w który natomiast ja wierzę - w zasadzie to jest moje CREDO.

Myślę że napisałem wszystko co chciałem napisać w tym temacie, za uwagę i ewentualne zrozumienie dziękuję.


Dobranoc idę spać jest ciemno i zimno, tak jest zimno...i szczerze mówiąc jestem już zmęczony, zamęczony...

Czarny Pies we mnie.
Ktoś pamięta aferę krajową z lata 2014?
Ja nie, ale widać jak na dłoni że nic się nie zmienia...

https://www.youtube.com/watch?v=dQxCtShIOb4


I jakże to wszystko z perspektywy czasu jest śmieszne i małe, takie malutkie, takie nieważne...

W tym miejscu Tool by się zdał: https://www.youtube.com/watch?v=4MzVuHqsNoM
a ja w tym miejscu mam de-ża-wi... ale nie pamiętam gdzie cytowałem ten fragment tekstu:
Więc ukrzyżuj swoje „ja”
zanim będzie za późno
żeby zostawić za sobą to miejsce
Tak złe, ślepe i cyniczne
A w końcu odkryjesz
że wszyscy jesteśmy jednym umysłem

Zdolnym do wszystkiego
co można sobie wyobrazić
Tylko pozwól dotknąć się światłu
a słowom przelać się przez ciebie
I pozwól im przejść na wylot
Aby obudziły nadzieję i rozum

Zanim umrzemy z rozpaczy
Zanim umrzemy z rozpaczy
Zanim umrzemy z rozpaczy
Zanim umrzemy z rozpaczy
może sam samemu sobie....?

[edytowanie zakończone 21:47 - to był bardzo rozwojowy post ;-) ]
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Loel
-#
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2015, 20:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: Loel »

czesc,
to ja odpowiedzialny jestem za "nowe AT". To co teraz zobaczyć można pod adresem www.aparaty-tradycyjne.net to tylko test wydajności serwera, na którym ma zostać umieszczony portal. Osoby, które zakładały dziś konta - one są i nie znikną, będą działać, ale domyślnie ustawione są jako nieaktywne, więc nie można się na nie zalogować. Linki do aktywacji kont przekierowane są do mnie, żeby ludzie jeszcze tam nie włazili. Mam świadomość jak ważne jest "pierwsze wrażenie, ale musiałem przetestować jak interpretowane są widoki generowane przez silnik na serwerze w zależności od przeglądarki i na różnych rozdzielczościach, dlatego prośba, abyście nie traktowali tego jako falstart. Aktualnie pracuję nad wygenerowaniem skryptu do za-insertowania ponad stu tysięcy komentarzy z backupu forum, co jest jeszcze kroplą w morzu potrzebnych rzeczy do napisania, aby portal uznać za ukończony, a moja moc przerobowa ogranicza się do pisania w tak zwanym "wolnym czasie".

w każdym razie powili i do przodu.
zladygin
-# mod
Posty: 1583
Rejestracja: 02 gru 2014, 16:59
Lokalizacja: Zakopane/Jordanów/
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: zladygin »

Tak trzymać!!!
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

Loel pisze: 21 gru 2019, 22:54 czesc,


w każdym razie powili i do przodu.
Cześć. Wyrazy uznania i podziękowania. Minęło tak wiele czasu że wczoraj po chwilowym uniesieniu poczułem jakiś stary żal i smutek, nawet zacząłem się zasanawiać czy powinienem wchodzić ponownie do tej rzeki...
tak wiele się wydarzyło i męczy mnie pewna tajemnica skutków...
Przywykłem już do tutejszej rezydentury, czyż umiem jak w starej piosence Bajm o dwóch sercach...?
Tak wiem, zbytnio skupiam się na sobie - o wybaczenie proszę - nie zawsze tak było...

Naprawdę przesyłam dowody wielkiego uznania...
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
szable
-#
Posty: 532
Rejestracja: 29 maja 2009, 21:47
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: szable »

obserwuję cierpliwie co się z AT dzieje i ja na pewno do tej rzeki wrócę :) Powodzenia!!!
ds74
-#
Posty: 49
Rejestracja: 09 wrz 2016, 11:31

Koniec przerwy technicznej

Post autor: ds74 »

Myślę ze fajnie może być wrócić na AT. I wielki szacunek za ogromną pracę wkładaną w projekt.
Awatar użytkownika
mrek
-#
Posty: 2341
Rejestracja: 07 mar 2007, 03:17
Lokalizacja: Kraków

Koniec przerwy technicznej

Post autor: mrek »

Loel pisze: 21 gru 2019, 22:54 czesc,
to ja odpowiedzialny jestem za "nowe AT". To co teraz zobaczyć można pod adresem www.aparaty-tradycyjne.net to tylko test wydajności serwera, na którym ma zostać umieszczony portal. Osoby, które zakładały dziś konta - one są i nie znikną, będą działać,
A co w przypadku "User name 'mrek' is already taken" :-(
od 24x36 po 18x24 + szkiełko i oko
aka
-#
Posty: 5593
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

Koniec przerwy technicznej

Post autor: aka »

Loel pisze: 21 gru 2019, 22:54 Osoby, które zakładały dziś konta - one są i nie znikną, będą działać, ale domyślnie ustawione są jako nieaktywne, więc nie można się na nie zalogować.
Wszystko ok, ale adresy poczty na liście uzytkowników to nie jest dobry pomysł, niespotykany na różnych forach.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2019, 11:16 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

mrek pisze: 22 gru 2019, 10:40 A co w przypadku "User name 'mrek' is already taken" :-(
No już jest tam Twoje stare konto:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (10.21 KiB) Przejrzano 2143 razy
http://aparaty-tradycyjne.net/Uzytkownicy/57
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: 4Rider »

aka pisze: 22 gru 2019, 11:05
Wszystko ok, ale adresy poczty na liście uzytkowników to nie jest dobry pomysł, niespotykany na różnych forach. Sam "padłem" ofiarą tej inowacji :-( i bardzo proszę o zmianę, ewentualnie usunięcie profilu "aka".
Za późno już mam Twój adres, a nawet imię i nazwisko w nim zawarte oraz domniemany zakład pracy - bój się ;-) -
bo sam wykazałeś się niefrasobliwością w powyższym poście :mrgreen:
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
wosk
-#
Posty: 979
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:26
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Koniec przerwy technicznej

Post autor: wosk »

aka pisze:bardzo proszę o zmianę, ewentualnie usunięcie profilu "aka".
Ok! Zgłosiłem do Łukasza. Rzeczywiście adres nie musi być widoczny, może zawierać dane wrażliwe ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ