Korexowa przekazywanka aparatowa nr. I

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jakiego filmu mamy użyć?

HP5+
27
61%
FP4+
14
32%
PanF+
3
7%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Cieszymy się Piotrze, że nie okazałeś się złodziejem ;) Ale przyznasz, że to chyba normalne, że kiedy ktoś się przez rok nie odzywa i nie odpowiada na mailowe, telefoniczne i gadu próby kontaktu to można sobie o kimś pomyśleć, że się ulotnił :> Myślę, że nie ma co tutaj nikogo winić, że mógł tak pomyśleć, po prostu życie co po niektórych do tego przyzwyczaiło (miałem już takie sytuacje na innym polu). Bardzo elegancko zachowałeś się wysyłając mi prezenty w postaci książki o fotografii i filmów :) Dobrze, że wróciłeś, życzymy powrotu do zdrowia!
Ostatnio zmieniony 28 mar 2011, 10:30 przez Rob, łącznie zmieniany 2 razy.
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

rbit9n --> Jako człowiek odwiedzający apteki ostatnio co mogę kupić do ściemniania bez recepty? KMnO3 do weryfikacji utrwalacza, już wiem, że mogę. Buteleczki też wiem. Co jeszcze? Czy metol i fenidon jest w jakiejś mieszaninie zdrowotnej?


Rob --> odzyskuję siły. I w ramach rekonwalescencji zeskanowałem trochę książek. Może w ramach społecznej ciemniowej biblioteki się przyda?
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2011, 23:44 przez piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
piday
-#
Posty: 117
Rejestracja: 28 sie 2009, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piday »

piotr pisze:Czy metol i fenidon jest w jakiejś mieszaninie zdrowotnej?
Raczej nie, bo trochę są trujące :-P.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Piotrze, jak napisał piday nic więcej ponadto nie kupisz, chyba że ktoś Ci sprzeda bromek potasu na ładne oczy.ale w sumie większość wywojek ma już w składzie jakiś przeciwzadymiacz.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
piotr
-#
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2008, 13:32
Lokalizacja: Warszawa Falenica

Post autor: piotr »

Hmmm czyli medycyna nie wie, że metol może działać pro-zdrowotnie. Jak zobaczyłem negatywy wymoczone w d23 poczułem się lepiej :)
chloe
-#
Posty: 48
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:26
Lokalizacja: zgora
Kontakt:

Post autor: chloe »

a podepnę się :) na zachodzie kupują witaminę c w proszku i robią caffenol c. czy u nas w ogóle można taką tez kupić? chodzi mi o taką bez barwników, jakiś kolorowych polewek, smaków czyli jak najczystszą. i żeby nie kosztowała milionów!
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

chloe pisze:a podepnę się :) na zachodzie kupują witaminę c w proszku i robią caffenol c. czy u nas w ogóle można taką tez kupić? chodzi mi o taką bez barwników, jakiś kolorowych polewek, smaków czyli jak najczystszą. i żeby nie kosztowała milionów!
http://www.mksklep.pl/witamina-kwas-ask ... p-423.html
chloe
-#
Posty: 48
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:26
Lokalizacja: zgora
Kontakt:

Post autor: chloe »

już znalazłam na alledrogo. wystarczyło wpisać kwas askorbinowy. ze tez na to wcześniej nie wpadłam... :oops:

najarałam się oglądając sample na flickr
ODPOWIEDZ