Wyświetlanie nowych postów na głównej stronie

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

Wyświetlanie nowych postów na głównej stronie

Post autor: morotegari »

Nie podoba mi się sposób wyświetlania nowych postów na głównej stronie KOREX-u. Często pół listy zajmują posty z jednego tematu.
Czy nie dałoby się wrócić do starego typu?
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

:shock: u mnie wszystko po staremu. coś dłubał?
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
Marianov.
-#
Posty: 169
Rejestracja: 28 paź 2009, 09:36
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Marianov. »

Ja mam tak samo, wyświetlają się poszczgóle posty, zamiast chronologicznie uporządkowonych tematów. Wczesniej było lepiej, teraz ucieka mi dużo wątków.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Niestety na dzien dzisiejszy ne ma mozliwosci powrotu do wczesniejszego sposobu. Teraz wyswietlane sa wszystkie posty a nie tylko watki. Zdaje sobie sprawe ze wczesniej bylo to moze "estetyczniejsze" ale mam nadzieje ze uda sie to w przyszlosci zmienic ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Awatar użytkownika
morotegari
-#
Posty: 452
Rejestracja: 20 kwie 2008, 15:07
Lokalizacja: Legnica

Post autor: morotegari »

Marianov. pisze:Ja mam tak samo, wyświetlają się poszczgóle posty, zamiast chronologicznie uporządkowonych tematów. Wczesniej było lepiej, teraz ucieka mi dużo wątków.
Dokładnie o to mi chodziło. Mnie także uciekają wątki.
Może kiedyś, w wolnej chwili administratora, będzie dało się z tym coś zrobić.

A poza tym drobiazgiem nowa wersja strony głównej KOREX-u znacznie bardziej podoba mi się od starej.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

morotegari pisze: Może kiedyś, w wolnej chwili administratora, będzie dało się z tym coś zrobić.
To nie tyle brak wolnej chwili co tymczasowy brak "narzedzi". Ale madre glowy juz pracuja nad tym aby bylo lepiej ;)
ODPOWIEDZ