wymiana zdjęć - runda 8. - październik 2012 r.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Halohalo
Wczoraj odebrałem z UP57 pancernie opakowane (nawet Poczcie Polskiej nie udało się uszkodzić) bardzo fajne zdjęcie... Dzięki wielkie.

P.S. Jeżeli tylko "niebo nie zwali nam się na głowy" swoje wrześniowe i październikowe zrobię jutro i w poniedziałek wypuszczę w świat.

Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie 07 Paź, 2012 ]
P.S Przeżyłem wczoraj chwile grozy ujrzawszy paskudne zaświetlenia na papierze 20x30. Na szczęście arkusze znajdujące się w środku pliku oberwały jedynie po krawędziach i przy niewielkim zmniejszeniu powiększenia udało się wysmażyć co nieco. Niestety miałem tylko godzinkę na ciemniakowanie co poskutkowało tym, że beneficjenci z września i października otrzymają zdjęcia z tej samej klatki zrobione.

Wyślę niestety dopiero we wtorek, bo wczoraj nie zdążyłem zabrać suszących się zdjęć przed zamknięciem DK.
Awatar użytkownika
przemur
-#
Posty: 498
Rejestracja: 26 mar 2010, 18:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: przemur »

Dziś otrzymałem piekną pracę! Bardzo nam się wszystkim podoba (jakżeż mógłbym ją schować tylko dla siebie... pokazałem też domownikom). :)

Mam przy okazji pytanie do Autora - czy baryt suszył się na szybie? Nie udało mi się nigdy uzyskać takiej powerzchni i ciekaw jestem jaka magiczna sztuczka w tym pomogła. :)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

piszesz przemur, że baryt? aha, bo dzięki przesyłce "ekspresowej" in-post, zapomniałem na jakim nośniku Ci wysłałem zdjęcie. nie polecam tej usługi, tego dostarczyciela poczty, to jakaś pomyłka, żeby "ekspres" szedł z Rzeszowa do Krakowa tydzień (sic!). ale do rzeczy. jeśli baryt, to był to rollei vintage mat 128 (fomabrom variant III), suszony na szybie, a jakże. żadnej sztuczki w sumie tu nie ma.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

Witam. Dzisiaj rano wysłałem swoje powiększenie poleconym priorytetem więc do wtorku powinno dotrzeć.
D.M.M.
-#
Posty: 209
Rejestracja: 30 paź 2010, 07:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: D.M.M. »

Wysłane poleconym priorytetem, będzie na jutro.
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

pozostali koledzy niech się pospieszą.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

Dzisiaj dostałem fajne powiększenie.
Arnold
-#
Posty: 173
Rejestracja: 14 cze 2007, 07:27
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: Arnold »

Odbitkę wysłałem a swoją dostałem, dzięki.
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Ufff...
Wprawdzie ciągle mam wątpliwości czy nie za dużo światła wlałem na papier pod powiększalnikiem (jakby co to i tak docelowo będzie zabarytowione z numeracją) ale wysłałem powiększenia do edycji wrześniowej i październikowej. Zrobiłem tak jak sprzęt (K44 z mikarem) i brak umiejętności (z tym jeszcze powalczę) pozwoliły...

Pozdrawiam
PiotrF
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

sława!
dostałem powiększenie z tej edycji. dziękuję serdecznie! aha, dostałem w środę, ale pisze dopiero teraz.
pozdrawiam
PRB
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

A ja dostałem powiększenie z jakiejś edycji. Nie wiem nawet czy mi przysługuje, bo nie brałem udziału w ostatniej. Ale żeby nie było to informuję.rbit9n, do Ciebie na PW wysyłam od kogo dostałem, to może przyporządkujesz je do odpowiedniego wydania wymiany zdjęć.
Bardzo fajne foto.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

teraz rozumiem. dostałeś powiększenie z października.

ps. nie wierzę! wszyscy wysłali, hard core!
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

Niestety nie wszyscy. Jest czarna owca, znaczy kozioł. :-(
Przepraszam. Jak tylko mi czas pozwoli to naprawię błąd i wyślę. Lepiej późno niż wcale. :-(
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
ramzes1702
-#
Posty: 152
Rejestracja: 30 cze 2011, 17:10
Lokalizacja: Pomiechówek
Kontakt:

Post autor: ramzes1702 »

kurcze, zapomniałem potwierdzić nadania, ale jak widzę udało się poczcie dostarczyć jeszcze w październiku (no i kolejny raz priorytet szedł dzień!)
dam znać jak dostane

[ Dodano: Pon 05 Lis, 2012 ]
Dostałem dziś bardzo fajne powiększenie z Lublyna, dziękuje, jeśli zaś propozycja w mocy z wielka przyjemnością skorzystam, ale nie narzucam się i jestem cierpliwy.

PS do autora zdjęcia- czy szanowny Piotr jest lekarzem? :)
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

ramzes1702 pisze: PS do autora zdjęcia- czy szanowny Piotr jest lekarzem? :)
nie, nie jest, ale powinien. jestem aptekarzem i też nie przeczytałem.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ