¤ ¤ wymiana zdjęć - runda 15. - maj 2013 r.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

na zdjęciu widzimy kamionkową butelkę z XVII wieku, do której pan nalewał okowitę, bo tak wtedy nazywano wódkę, i nią rozpijał chłopów.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
Awatar użytkownika
Pikusław
-#
Posty: 325
Rejestracja: 12 sty 2012, 16:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pikusław »

Gruzińską w dodatku. Jak żonie uda się skołować drugi urlop w tym roku to już wiem gdzie i po co pojedziemy :P
Magazynuję wiedzę i filmy
sweetek
-#
Posty: 481
Rejestracja: 08 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: lublin

Post autor: sweetek »

pańszczyźnianych chłopów!!!!
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Halohalo
Wczoraj z UP 57 odebrałem zimowy kadr stoliczny:).
Dzisiaj przez UP 4 wysłałem "Spacerownik lubelski - Czwartek" - powinien w piątek (czyli jeszcze w maju) dotrzeć na miejsce. Tylko mam taką wątpliwość czy już adresatowi w trakcie którejś z wcześniejszych akcji tego samego nie wysłałem - jeżeli tak to proszę o kontakt. Kadr niestety dość dawno popełniony bo ostatnio tylko odkładam na półkę wystrzelane rolki - mam nadzieję w czerwcu wreszcie powywoływać poczynione gniotki.

Pozdrawiam
PiotrF
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

wysłałem. wysłałem dwa razy.

https://www.youtube.com/watch?v=_G8DCFJ4vr4
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
jerezano
-#
Posty: 495
Rejestracja: 02 mar 2012, 22:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jerezano »

Pikusław pisze:Gruzińską w dodatku. Jak żonie uda się skołować drugi urlop w tym roku to już wiem gdzie i po co pojedziemy :P
Na to nie trzeba urlopu - wystarczy iść do sklepu. Tanio nie jest, ale kto mówi, że trzeba pić tanie wino? A jak już jest drogie, to dobrze jak jest też dobre :-)
Awatar użytkownika
Pikusław
-#
Posty: 325
Rejestracja: 12 sty 2012, 16:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pikusław »

jerezano pisze:
Pikusław pisze:Gruzińską w dodatku. Jak żonie uda się skołować drugi urlop w tym roku to już wiem gdzie i po co pojedziemy :P
Na to nie trzeba urlopu - wystarczy iść do sklepu. Tanio nie jest, ale kto mówi, że trzeba pić tanie wino? A jak już jest drogie, to dobrze jak jest też dobre :-)
Bardziej mi smakuje jak przywiozę z kraju pochodzenia. Poza tym Gruzję i tak mam w planach, jedyne co mogę zrobić to je przyspieszyć :D
Magazynuję wiedzę i filmy
jerezano
-#
Posty: 495
Rejestracja: 02 mar 2012, 22:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: jerezano »

Pikusław pisze:
jerezano pisze:
Pikusław pisze:Gruzińską w dodatku. Jak żonie uda się skołować drugi urlop w tym roku to już wiem gdzie i po co pojedziemy :P
Na to nie trzeba urlopu - wystarczy iść do sklepu. Tanio nie jest, ale kto mówi, że trzeba pić tanie wino? A jak już jest drogie, to dobrze jak jest też dobre :-)
Bardziej mi smakuje jak przywiozę z kraju pochodzenia. Poza tym Gruzję i tak mam w planach, jedyne co mogę zrobić to je przyspieszyć :D
Przyspiesz, przyspiesz, to się w lipcu spotkamy w Kachetii na winku :)
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10068
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

jerezano pisze:Tanio nie jest, ale kto mówi, że trzeba pić tanie wino?
Bo tanie wino jest dobre, dobre bo tanie :mrgreen: Zupełnie jak shanghai gp3. 8-)
Edyta mi powiedziała że,
fotografionosz w skrzynce na listy pozostawił mi kwadratową fotografię takich dużych drzwi, rzekłbym, że nawet bramy.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Yyyyyy... Eeeeee... Jak migawkę startową uruchamiałem to była dzwonnica - nieźli magicy w PP chyba pracują:).
Awatar użytkownika
figureliusz
-#
Posty: 821
Rejestracja: 18 gru 2008, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: figureliusz »

NIe wiem, czy wysłane, ale do mnie nic jeszcze nie dotarło :(

/edit
Głupol. Żeby coś dotarło trzeba przegrzebać pocztę po urlopie!!!

Dziękuję za piękne zdjęcie, szczegółowy opis technikaliów, odrobinę historii obiektu a wszystko zawarte w odręcznym liście.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

weź mnie nie stresuj, drugim razem nie było przecież zwrotu.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ