wymiana zdjęć - runda 13. - marzec 2013 r.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

Jerzy pisze:Dopisek: takie ładne kwiaty dostałem razem z fajnym listem. Dziękuję!
zupełnie jak "słoneczniki" van Gogha. ciekawe kto dostał "upadłą Madonnę z wielkim cycem" van Klompa.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

Dzis wyslalem
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Halo
Po ciężkiej walce o chwilkę na ciemniakowanie udało mi się wysmażyć gniotka (zaległego z lutego też). Dzisiaj PP 57 przejęła przesyłki.
Ufff.


P.S. Jakiś czas temu dostałem ciekawie eksperymentalną klatkę tyle że nie kojarzę czy to luty czy marzec:(
Awatar użytkownika
weesee
-#
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2007, 10:48
Lokalizacja: Kę3n
Kontakt:

Post autor: weesee »

wczoraj wysłałem, pozwoliłem sobie w tym miesiącu zapodać dwa obrazki, motyw podobny choć technika zgoła różna.
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

Halo
Wczoraj dostałem ciekawe powiększenie. Jak to domowa Najwyzsza Instancja stwierdziła "na ścianę ściana":).
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

no, dotarło.
Obrazek
coś jest na tak. tylko nie wiem czy z moimi oczami, czy z obiektywem w aparacie, czy z obiektywem w powiększalniku.
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
fiakier
-#
Posty: 143
Rejestracja: 18 sty 2009, 16:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fiakier »

rbit9n pisze:no, dotarło.
Obrazek
coś jest na tak. tylko nie wiem czy z moimi oczami, czy z obiektywem w aparacie, czy z obiektywem w powiększalniku.
Dodałbym jeszcze delikwenta, który Lubitelem i Opemusem operował. Ale dźwięczny będę jeżeli doprecyzujesz:).
dugi1985
-#
Posty: 345
Rejestracja: 08 mar 2012, 21:33
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dugi1985 »

Dostałem dzisiaj
ODPOWIEDZ