wychodzę z ukrycia

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

wychodzę z ukrycia

Post autor: Miburo »

Stało się - mam własną stronę z galerią! to dopiero początek, będzie rozwijana, serdecznie wszystkich zapraszam:


www.trzesniowski.eu
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

wychodzę z ukrycia

Post autor: 4Rider »

... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1882
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

wychodzę z ukrycia

Post autor: powalos »

Miburo, nie znaleziono żądanej strony. :-(
Fan Pentax'a.
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

powalos pisze: 28 kwie 2020, 15:25 Miburo, nie znaleziono żądanej strony. :-(
Skopiuj adres i wstaw bezpośrednio do przeglądarki i będzie ok.
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

Miburo pisze: 28 kwie 2020, 13:29 Stało się - mam własną stronę z galerią! to dopiero początek, będzie rozwijana, serdecznie wszystkich zapraszam:


www.trzesniowski.eu
A tak spytam nieśmiało, że co? "Jestem jednym z założycieli Grupy Fotograficznej Oberschlesien zajmującej się szeroko pojętą fotografią regionalną."
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

wychodzę z ukrycia

Post autor: Miburo »

@4Rider - to nie jest to, co myślisz, że jest. to jest strona poświęcona fotografii.

@aka - pytaj śmiało: chodzi o to, że kilku kolegów zdecydowało się współpracować robiąc zdjęcia na Śląsku. Znajdziesz naszą stronę na FB (Grupa Fotograficzna OS), zapraszamy!
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

Miburo pisze: 28 kwie 2020, 16:48 @4Rider - to nie jest to, co myślisz, że jest. to jest strona poświęcona fotografii.

@aka - pytaj śmiało: chodzi o to, że kilku kolegów zdecydowało się współpracować robiąc zdjęcia na Śląsku. Znajdziesz naszą stronę na FB (Grupa Fotograficzna OS), zapraszamy!
To może się nazwijcie "Fotografische Gruppe Oberschlesien"?
Awatar użytkownika
technik219
-#
Posty: 3353
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:15
Lokalizacja: ze wsi

wychodzę z ukrycia

Post autor: technik219 »

aka pisze: 28 kwie 2020, 16:56
:mrgreen:
Lux mea lex
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10034
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

wychodzę z ukrycia

Post autor: J.A. »

No ofense.
Trzy najważniejsze święta na Śląsku?
Frajtag, gepurstag i ...

... paczka z Niemiec.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

J.A. pisze: 28 kwie 2020, 18:29No ofense.
Zostawiwszy politykę - o logikę chodzi...
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

wychodzę z ukrycia

Post autor: 4Rider »

Miburo pisze: 28 kwie 2020, 16:48 @4Rider - to nie jest to, co myślisz, że jest. to jest strona poświęcona fotografii.
sie nie przejmuj - to taki żart - mam głupie poczucie humoru ;-)
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

wychodzę z ukrycia

Post autor: Miburo »

@aka, nie widzę związku z logiką, a aż tak "regionalni", jak ci się wydaje, nie jesteśmy:-)

@4rider, wiem, znam cię nie od dziś:-)
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

Miburo pisze: 29 kwie 2020, 10:14 @aka, nie widzę związku z logiką, a aż tak "regionalni", jak ci się wydaje, nie jesteśmy:-)
No to szkoda. Powiedz mi, proszę, dlaczego używacie niemieckiej nazwy Górnego Śląska i to zestawieni z polskim "Grupa Fotograficzna" (tu nie widzę logiki). Wybacz, ale taki zabieg przypomina mi widziane kiedyś "Wolne Miast Danzig". Nie chcę nawet spekulować co inspiruje autorów tworzących takie zbitki.
Miburo
-#
Posty: 318
Rejestracja: 18 paź 2012, 06:59
Lokalizacja: Gliwice

wychodzę z ukrycia

Post autor: Miburo »

No cóż, mi akurat nie przeszkadza niemieckie słówko w nazwie, nie jestem w z tym w żaden sposób związany emocjonalnie. Natomiast zaskoczony jestem tym, że koledzy-artyści, którzy z definicji powinni mieć otwarte umysły i szerokie horyzonty, myślą tak bardzo stereotypowo!
aka
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:36
Lokalizacja: Warszawa

wychodzę z ukrycia

Post autor: aka »

Miburo pisze: 29 kwie 2020, 11:49 No cóż, mi akurat nie przeszkadza niemieckie słówko w nazwie, nie jestem w z tym w żaden sposób związany emocjonalnie.
Aha, czyli w zasadzie nie wiadomo skąd takie wtrącenia. Ciekawe.
Miburo pisze: 29 kwie 2020, 11:49 Natomiast zaskoczony jestem tym, że koledzy-artyści, którzy z definicji powinni mieć otwarte umysły i szerokie horyzonty, myślą tak bardzo stereotypowo!
Tak? Ciekawe jak by była odebrana nazwa "Grupa fotograficzna Warschau"? Wiem, różne miejsca, różna historia, ale taki sam brak wyczucia, jeśli nie manifestacja... I nie widzę związku z "otwartymi umysłami".
ODPOWIEDZ