Strona 1 z 2

Warsztaty z mokrego kolodionu

: 17 wrz 2012, 02:47
autor: Pio
Zapraszam na warsztaty fotografii szlachetnej, które odbędą się 2 grudnia (niedziela) w Poznaniu. Termin jest jeszcze uzgadniany z właścicielem studia.
Będą one dotyczyć techniki mokrego kolodionu i wykonywania ambrotypów.

Koszt: 450 złotych, w cenie są zawarte wszelkie materiały, a dla osób spoza Poznania komfortowy nocleg.


Zapisy:
+ 48 665 686 648
info@piotrpietryga.com

Szczegóły na stronie:
www.collodionprint.com/warsztaty.html


Obrazek

: 17 wrz 2012, 11:35
autor: Persi
Do Poznania zniknąć nie mogę na 2 dni. Czy w Warszawie nie ma obecnie takich warsztatów?

: 17 wrz 2012, 12:53
autor: Pio
Gdyby znaleźć jeszcze dwóch chętnych, to mógłbym przyjechać ze sprzętem i chemią do Warszawy.

: 17 wrz 2012, 14:21
autor: ModusOperandi
Nie planujesz takich warsztatów np. we Wrocławiu?

: 17 wrz 2012, 14:30
autor: Pio
Jeśli znajdą się trzej chętni, to nie ma problemu - zwłaszcza, że czuję Wrocławianinem - niedawno wyprowadziłem się z Wrocławia :)
Z Wrocławia mam dwie zainteresowane osoby, które wolałaby warsztaty na miejscu. Mogę się dowiedzieć czy z ich strony to ciągle aktualne.

: 18 wrz 2012, 08:58
autor: ModusOperandi
Pio - dowiedz się, czy jeszcze te dwie osoby są nadal zainteresowane warsztatami we Wrocławiu. Jeżeli tak, to mnie także weź pod uwagę. Do Wrocka mam z Opola rzut beretem...

: 10 paź 2012, 10:57
autor: Pio
Modus Operandi:
Mogę potwierdzić, że mam dwóch chętnych z Wrocławia na 28ego października. Już ustalone jest miejsce i modelka. Czekamy więc na decyzję Twoją i ew kogoś jeszcze :)

Jest jeszcze wolne miejsce na warsztaty w Poznaniu - 14 października:)

: 10 paź 2012, 18:50
autor: ModusOperandi
Aj - Pio, 28 października jest u mnie mocno niepewnym terminem. Czekam na potwierdzenie przyjazdu gości w ten właśnie weekend, więc jest on mi mocno nie na rękę. Przepraszam za zamieszanie, ale jeżeli jest możliwość przestawienia na tydzień później, to z miejsca potwierdzam obecność.
28 października będę mógł potwierdzić dosłownie do ostatniej chwili - takich mam niestety pracodawców - lubią sobie polatać samolotami w najmniej mi pasującym momencie.

: 10 paź 2012, 23:30
autor: Pio
Zapytam się pozostałych uczestników czy im pasuje też tydzień później, wszystko jest do uzgodnienia :)

: 13 paź 2012, 14:02
autor: sweetek
czy gdyby zebrały się 4 osoby chętne, to byłaby możliwość zorganizowania warsztatów u nas, do dyspozycji Lublin lub Nałęczów?
pozdr.

: 13 paź 2012, 19:29
autor: Pio
Jak najbardziej. Proszę o kontakt, gdy zbierzecie się w trójkę lub w czwórkę

: 25 paź 2012, 21:45
autor: pattom
A we Wrocławiu jakieś plany ?

: 25 paź 2012, 23:02
autor: ModusOperandi
Wstępnie się umówiłem z Pio na warsztaty we Wrocławiu 3 lub 4 listopada...

: 26 paź 2012, 08:08
autor: pattom
Okej, będę śledził temat :)

: 29 paź 2012, 00:27
autor: Pio
Tak, jesteśmy umówieni na 4 listopada. Pattom, gdybyś znalazł jeszcze 2,3 chętnych na inny termin, to z przyjemnością znów zawitam do Wrocławia :)
Ewentualnie zapraszam na kolejne warsztaty w Poznaniu - 25 listopada.