Strona 1 z 1
Mod54 warto nie warto?
: 03 lip 2016, 21:56
autor: odezeti
Drodzy Forumowicze jako, że koniunktura sprzyja coraz bardziej zakupom w Wielkiej Brytanii, chciałem uprzejmie zapytać czy miał ktoś tutaj jakieś doświadczenia z Mod54?
Bo kupić albo nie kupić o to jest pytanie...
Mod54 warto nie warto?
: 03 lip 2016, 23:10
autor: J.A.
Piszesz o tym wsadzie 4x5 do Patersona? Jeśli tak, to nasz forumowy kolega wojszyca to ma, więc może podpowie, z tego co wiem jest zadowolony. Ostatnio dawno go tu nie było, ale na napewno nie zaprzestał działań analogowych.
Mod54 warto nie warto?
: 03 lip 2016, 23:39
autor: odezeti
Tak, dokładnie ten wkład do Patersona. Dzięki za trop!
Mod54 warto nie warto?
: 04 lip 2016, 08:15
autor: jerezano
Ja mam już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę. Jedynie trzeba pamiętać o niezbyt energicznych przewrotkach koreksem - poza tym bez problemu.
Mod54 warto nie warto?
: 04 lip 2016, 17:37
autor: odezeti
No to super w takim razie
BTW
Nigdy nie myślałem, że sytuacja polityczna będzie miała wpływ na mój sprzęt ciemniowy :P
Mod54 warto nie warto?
: 04 lip 2016, 20:46
autor: J.A.
odezeti pisze: Nigdy nie myślałem, że sytuacja polityczna będzie miała wpływ na mój sprzęt ciemniowy :P
Zawsze miała.
Za komuny mogłeś używać Krokusa, ew jak miałeś szczęście to Opemusa. Na JOBO, czy Dursta mogłeś się co najwyżej poślinić i główną przeszkodą nie były pieniądze, choć to też niebagatelna bariera była, ale możliwości importowe, które były dla Kowalskiego zerowe.
W ostatnim dziesięcioleciu uw, mogłeś co najwyżej liczyć na sprzęt z demobilu, bo byłeś za biedny.