Strona ułatwiająca nam kontakt

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Coolman
-#
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2014, 21:05
Lokalizacja: Kraków

Strona ułatwiająca nam kontakt

Post autor: Coolman »

Zazwyczaj strony internetowe zajmują się reklamą firm zajmujących się jakąś tematyką. Na uwagę zasługuje chyba strona która umożliwia również kontakt w drugą stronę. Tam oferenci mogą zlecać wykonanie dla nich usługi dając na przykład cenę brzegową jaką chcą wydać na jej realizację. Przykładowo zrobienie zdjęć ślubnych i filmu za 2000 zł w mieście Krajnik Dolny http://oferia.pl/zlecenia/szukaj-fotografia. I teraz można przekalkulować czy warto tam jechać czy nie. Chyba to ciekawa platforma wymiany zleceń ...
Awatar użytkownika
enthropia
-#
Posty: 247
Rejestracja: 24 cze 2009, 11:26
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: enthropia »

Zazwyczaj strony internetowe zajmują się reklamą firm zajmujących się jakąś tematyką.
Taak?
A mógłbyś już przestać spamować i iść stąd raz na zawsze?
Pozdrawiam, Bartek.
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

pierwszy raz zgadzam się z przedpiścą :roll:
junkers_ju-87
-#
Posty: 534
Rejestracja: 25 lut 2010, 21:41
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: junkers_ju-87 »

nord pisze:pierwszy raz zgadzam się z przedpiścą :roll:
Ale o co macie do gościa pretensję ?
Co drugi z was prezentuje tez jakiś link do jakiejś stronki .
Przecież facet zamieścił tylko info a nie wysyłał wam na maile spamu .
A do tego to nie jest strona na której wam wciskają jakiś kit tylko strona na której
ktoś oferuje pracę .
Ja uważam że w dobie nachalnej reklamy produktów których człowiek nie potrzebuje , stronka na której ktoś zamieszcza ofertę pracy jest dobrym pomysłem.
ju_87
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

ciociu Ju a nie pomyślałeś, ze gość robi sobie kryptoreklamę? takie coś jest co najmniej ... no nie napisze :roll:
Coolman
-#
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2014, 21:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Coolman »

nord pisze:ciociu Ju a nie pomyślałeś, ze gość robi sobie kryptoreklamę? takie coś jest co najmniej ... no nie napisze :roll:
A na jakich zasadach ja sobie robię reklamę jak to nie moja strona? Jesteście niesprawiedliwi.
junkers_ju-87
-#
Posty: 534
Rejestracja: 25 lut 2010, 21:41
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: junkers_ju-87 »

A ty co ? nie robisz sobie reklamy ?
prezentujesz pod każdym postem adres swojej strony ?
I co ? to nie jest reklama ?
Chyba za dużo oglądasz eurowizji i za często gapisz się na tęczę przez co zatraciłeś zdolność rzeczowej oceny sytuacji
ju_87
Awatar użytkownika
Jerzy
-# jr admin
Posty: 1353
Rejestracja: 26 lut 2007, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Jerzy »

Coolman pisze:A na jakich zasadach ja sobie robię reklamę jak to nie moja strona? Jesteście niesprawiedliwi.
Czas zakończyć tę dyskusję, bo prowadzi donikąd... Podpowiem tylko dyskutantom, że skoro przez ponad tydzień post wisi, to znaczy że moderatorzy go akceptują. Niekoniecznie pochwalają, ale akceptują...

Pozdrawiam!
I'm Winston Wolf. I solve problems.

http://foto.ujerzego.pl
junkers_ju-87
-#
Posty: 534
Rejestracja: 25 lut 2010, 21:41
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: junkers_ju-87 »

Jerzy pisze:
Coolman pisze:A na jakich zasadach ja sobie robię reklamę jak to nie moja strona? Jesteście niesprawiedliwi.
Czas zakończyć tę dyskusję, bo prowadzi donikąd... Podpowiem tylko dyskutantom, że skoro przez ponad tydzień post wisi, to znaczy że moderatorzy go akceptują. Niekoniecznie pochwalają, ale akceptują...

Pozdrawiam!
To prawda , jednak twierdzę że zarzut autoreklamy jest nie zasadny zwłaszcza w obliczu tego że wielu członków tego forum coś tam reklamuje .

A co do tolerowania tego posta przez administratora to może sobie go blokować czy co tam chce .
Są inne fora .

Jak długo nikt nikogo nie obraża , straszenie tego typu przypomina mi przeszłość , oraz teraźniejszość na białorusi .
ju_87
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

"Korex" to oaza wolności, tolerancji i swobód internetowych. Są fora na których wystawienie podobnej ankiety jaką dałem miesiąc temu, skończyło się pyskówką z adminem na pw. I co ciekawe mimo iż tam jest taki zamordyzm, to tam częściej się zdarzają przepychanki.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
cory
-#
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2014, 21:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: cory »

Ja mogę polecić tutaj wszystkim użytkownikom ciekawego bloga fotograficznego Piotra Bławickieg który jest profesjonalnym fotografem prasowym i na swoim blogu zdradza tajniki swojej pracy.
Awatar użytkownika
taharii
-#
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:44
Lokalizacja: (znów) Rzeszów!

Post autor: taharii »

O, i już trzy posty natrzaskał pan pro-fo-pra
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10067
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: J.A. »

cory, a co ma to wspólnego ze stroną ułatwiającą kontakt? Jesteś żałosny. Boję się zajrzeć na ten blok bo może się okazać, że nie umiem czytać.
taharii pisze:O, i już trzy posty natrzaskał pan pro-fo-pra
ma misje, to co się dziwisz.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
ODPOWIEDZ