Widzieliście to?

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Widzieliście to?

Post autor: dejnekas »

http://allegro.pl/item860824141_leitz_f ... jeden.html - człowiek ma tyle sprzętów że szok. Żal sprzedawać.
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

to ja ;-)
i to tylko czesc sprzetu :-D

wlasnie zarejestrowalem firme, bede sprzedawal porzadne ciemniowe sprzety...
i robil inne rozne rzeczy zwiazane z fotografia analogowa
bedzie strona w necie z oferta
bedzie blog o ciemni z roznymi testami, opisami roznych technik, refleksjami, bedzie tez o fotografii jako sztuce - cokolwiek to dzisiaj oznacza...
bowie
-#
Posty: 204
Rejestracja: 06 wrz 2007, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bowie »

dadan_mafak pisze:to ja ;-)
i to tylko czesc sprzetu :-D

wlasnie zarejestrowalem firme, bede sprzedawal porzadne ciemniowe sprzety...
i robil inne rozne rzeczy zwiazane z fotografia analogowa
bedzie strona w necie z oferta
bedzie blog o ciemni z roznymi testami, opisami roznych technik, refleksjami, bedzie tez o fotografii jako sztuce - cokolwiek to dzisiaj oznacza...
życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
axer
-#
Posty: 76
Rejestracja: 06 wrz 2007, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: axer »

Ja także trzymam kciuki. Inicjatywa taka jak Twoja jest bardzo potrzebna.
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

dzieki chlopaki

postaram sie zeby to bylo cos wartosciowego, cos gdzie bedzie mozna dowiedziec sie roznych rzeczy, podyskutowac, popytac, pozastanawiac. nie forum, uwazam, ze korex i aparatytradycyjne bardzo dobrze spelniaja swoja role i kolejne rozwadnianie nie jest nikomu potrzebne.
straci sie z piedestalu pewne legendy, obali mity, poszuka nowej drogi...tak w tescie obiektywow powiekszalnikowych jak i sensu fotografii.
z czasem dojda techniki szlachetne w ktore chce sie na probe zanurzyc, zaczne od bromoleju...
generalnie bedzie to wszystko podazac razem z moim wlasnym rozwojem, tak technicznym jak i estetycznym. gdzie dojde? nie wiem...ale stanie w miejscu i produkowanie tego samego nie pasuje do mej niespokojnej natury ;-)
pojawia sie rowniez dokladne opisy moich ulubionych powiekszalnikow i innych ciemniowych gadzetow, to moze pomoc komus kto mieszka w malym miescie i nie ma kontaktu z nikim i z niczym - jak ja przez wiekszosc zycia
na allegro i ebay-ach beda rzeczy do kupienia, tak sie zlozylo, ze z tego teraz sie utrzymuje.
gdy wszystko ruszy pelna para zakomunikuje oficjalnie. mysle, ze pod koniec stycznia pojawi sie blog, jestem pod koniec budowy ciemni (dlatego tez taki wybuch mam w pokoju :mrgreen: ) pozniej pojawi sie osobna strona z oferta.

noo...taki jest plan. co z tego wyjdzie - zobaczymy ;-)
fotostopowicz
-#
Posty: 21
Rejestracja: 22 sie 2009, 19:59
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: fotostopowicz »

dadan_mafak pisze:dzieki chlopaki

postaram sie zeby to bylo cos wartosciowego, cos gdzie bedzie mozna dowiedziec sie roznych rzeczy, podyskutowac, popytac, pozastanawiac. nie forum, uwazam, ze korex i aparatytradycyjne bardzo dobrze spelniaja swoja role i kolejne rozwadnianie nie jest nikomu potrzebne.
straci sie z piedestalu pewne legendy, obali mity, poszuka nowej drogi...tak w tescie obiektywow powiekszalnikowych jak i sensu fotografii.
z czasem dojda techniki szlachetne w ktore chce sie na probe zanurzyc, zaczne od bromoleju...
generalnie bedzie to wszystko podazac razem z moim wlasnym rozwojem, tak technicznym jak i estetycznym. gdzie dojde? nie wiem...ale stanie w miejscu i produkowanie tego samego nie pasuje do mej niespokojnej natury ;-)
pojawia sie rowniez dokladne opisy moich ulubionych powiekszalnikow i innych ciemniowych gadzetow, to moze pomoc komus kto mieszka w malym miescie i nie ma kontaktu z nikim i z niczym - jak ja przez wiekszosc zycia
na allegro i ebay-ach beda rzeczy do kupienia, tak sie zlozylo, ze z tego teraz sie utrzymuje.
gdy wszystko ruszy pelna para zakomunikuje oficjalnie. mysle, ze pod koniec stycznia pojawi sie blog, jestem pod koniec budowy ciemni (dlatego tez taki wybuch mam w pokoju :mrgreen: ) pozniej pojawi sie osobna strona z oferta.

noo...taki jest plan. co z tego wyjdzie - zobaczymy ;-)
no to powodzenia :-)
chloe
-#
Posty: 48
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:26
Lokalizacja: zgora
Kontakt:

Post autor: chloe »

dadan_mafak, do międzyrzecza mam niedaleko. jak się rozkręcisz to przyjeżdżam na audyt z balkonu :D

respekt chłopie! chwal się na forum, mów o postępach!
Awatar użytkownika
slawoj
-#
Posty: 1313
Rejestracja: 30 wrz 2007, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: slawoj »

dadan_mafak - to ja skorzystam z okazji i zamówię u Ciebie: JOBO 1520.

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało rozwinąć ten interes.
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

dzieki wszystkim ;-)

chloe - trzymam za slowo :-D
Awatar użytkownika
dejnekas
-#
Posty: 566
Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:42
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: dejnekas »

to ja proponuję zorganizowanie wycieczki do Ciebie celem wiadomym :D
Pozdrawiam,
dejnekas
www.slawekdejneka.com
Awatar użytkownika
garreth
-#
Posty: 81
Rejestracja: 08 sie 2008, 16:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: garreth »

dadan_mafak, jak już stronka i blog będą gotowe to podlinkuj w tym wątku ;-)
POWODZENIA !
"Najlepszy aparat to ten, z którego korzystasz" Nick Kelsh
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

wycieczki mniej niz trzydziestoosobowe mile widziane :mrgreen:

oczywiscie zakomunikuje gdy juz wszystko ruszy :-)
Saradok
-#
Posty: 37
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:22
Lokalizacja: b_b

Post autor: Saradok »

Zorganizujemy busa, weźmiemy namioty i prowiant, i będziemy okupować Twoje miejsce zamieszkania, a Ty ze swojego okno będziesz przemawiał do ludu ^^
powodzenia życzę i obyś nigdy nie musiał zbaczać z obranej przez siebie drogi ;]
Malfas
-#
Posty: 661
Rejestracja: 18 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Malfas »

a co fajnego jest w drodze na ktorej zrabia sie na cudzej pasji?

wybaczcie koledzy ale tak ja to widzę
dadan_mafak
-#
Posty: 823
Rejestracja: 09 lut 2009, 15:31
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: dadan_mafak »

liczylem sie z tym, ze i takie glosy sie pojawia. i niebardzo wiem jak "podnosic" takie argumenty.
widzisz cos zlego w tym? nie kupuj...nic - bo wszystko jest wyprodukowane w celu zarobkowym, nie ma innego przeznaczenia. ani to latwe pieniadze, ani duze.
na szczescie jeszcze nie mialem niezadowolonego klienta, wrecz przeciwnie, ludzie sie ciesza, ze moga w Polsce kupic do ciemni cos innego niz to co przez ostatnie 30 lat.
Zablokowany