mambo jumbo o 4R i moderacji

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

mambo jumbo o 4R i moderacji

Post autor: Ms. Robot »

oKuba, Kuba wiele mówił o Tobie dobrego< nie widzisz niesprawiedliwości, którą mu czynią?
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
oKuba
-#
Posty: 3186
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

co właśnie wywołałeś?

Post autor: oKuba »

Ms. Robot, Sadze, ze trzeba by zakonczyc w koncu ta potyczke, ktora naprawde do niczego nie prowadzi. Nie sadze, aby na tym etapie ktos komus przyznal racje. Tak wiec jedynym moim zdaniem wyjsciem jest deeskalacja.

Nie przyczyniaja sie do niej jednak ciagle ataki na Jerzego, ktore tylko zaogniaja sytuacje i koncza sie tak jak sie koncza. Szkoda czasu i energii na takie podchody. Mysle, ze wszystko juz zostalo powiedziane i obaj panowie wiedza co jeden o drugim sadzi. Po co wiec ta kontynuacja tematu? Nie jestem wrogiem Czwartego, ale te ciagle najazdy sa meczace i dla wiekszosci niezrozumiale..
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Ms. Robot »

oKuba pisze: 14 gru 2021, 10:21 dla wiekszosci niezrozumiale..
Niezrozumiałe jest zniknięcie mego wpisu, na który odpowiadasz Jakubie.

A reszta za daleko zaszła i to nie jest tylko Kuby wina, donosicielstwem też się brzydzę, myślę że o to głównie chodzi, o obrzydzenie.

A zgadujemy ile ten wpis przetrzyma?
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Ms. Robot »

Zresztą co jest niezrozumiałe? Autodestrukcja? Myślisz że On ma żal skoro prowokuje do rzeczy, które nadchodzą?
Proszę zastanów się, tu już nie ma emocji, to planowane sterowanie, to preludium do rewolucji to fsociety and anonymous content.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

co właśnie wywołałeś?

Post autor: shredderr »

Ms. Robot pisze: 14 gru 2021, 15:15 Zresztą co jest niezrozumiałe? Autodestrukcja? Myślisz że On ma żal skoro prowokuje do rzeczy, które nadchodzą?
Proszę zastanów się, tu już nie ma emocji, to planowane sterowanie, to preludium do rewolucji to fsociety and anonymous content.
KUbuś, idź do zakładu w kaftanik.
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Ms. Robot »

shredderr, twe oczekiwania zostały zarejestrowane i zostaną podane weryfikacji.
Pamiętaj że kontrola jest iluzją.
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
oKuba
-#
Posty: 3186
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

co właśnie wywołałeś?

Post autor: oKuba »

Ms. Robot pisze: 14 gru 2021, 15:15 Niezrozumiałe jest zniknięcie mego wpisu, na który odpowiadasz Jakubie.
Dla mnie jest niezrozumialym dlaczego moja odpowiedz nie zostala usunieta. Kazdy z tych postow jest nie na temat tego watku i mam nadzieje, ze moderator wszystkie je usunie
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Ms. Robot »

oKuba pisze: 14 gru 2021, 16:41 moderator wszystkie je usunie
tak strzałem w głowę
tak Cię lubię, ale tak rozwala mnie Twa naiwność, że mam ochotę przytulić Cię jak matka
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
oKuba
-#
Posty: 3186
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

co właśnie wywołałeś?

Post autor: oKuba »

Ms. Robot pisze: 14 gru 2021, 16:46 ak Cię lubię, ale tak rozwala mnie Twa naiwność, że mam ochotę przytulić Cię jak matka
Dzieki to mile, ale znowu odbiegamy od tematu ;-)

Zladygin gdzie jestes? Normalnie monitorujesz (prawie) kazdy post i grozisz palcem a tutaj taka bezczynnosc?
Awatar użytkownika
Ms. Robot
-#
Posty: 135
Rejestracja: 22 paź 2021, 15:08

co właśnie wywołałeś?

Post autor: Ms. Robot »

oKuba pisze: 14 gru 2021, 16:51
Zladygin gdzie jestes?
powiem Ci, ale ogólnie, wiesz RODO, Zbyszek jest na Podhalu i jest wart tyle że nie można zawracać mu głowy
Po co mi stopy, skoro mam skrzydła?
FEAR - F*** Everyone And Run
oKuba
-#
Posty: 3186
Rejestracja: 02 lis 2020, 00:55
Lokalizacja: Monachium

co właśnie wywołałeś?

Post autor: oKuba »

Ms. Robot pisze: 14 gru 2021, 17:03 powiem Ci, ale ogólnie, wiesz RODO, Zbyszek jest na Podhalu i jest wart tyle że nie można zawracać mu głowy
Musialem sprawdzic co to RODO. Juz wiem. :-D

Ja koncze temat z mojej strony i to nie tylko w tym watku. Milej dyskusji, ale juz bezemnie. Ja tu tylko dla fotografii..
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

co właśnie wywołałeś?

Post autor: shredderr »

Ms. Robot pisze: 14 gru 2021, 16:35 shredderr, twe oczekiwania zostały zarejestrowane i zostaną podane weryfikacji.
Pamiętaj że kontrola jest iluzją.
kończ waść i wstydu sobie oszczędź. czas na pigułki i sweterek z przydługimi rękawami.
Awatar użytkownika
powalos
-#
Posty: 1895
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:42
Lokalizacja: Stęszew (pyrlandia)

co właśnie wywołałeś?

Post autor: powalos »

shredderr, może jednak też odpuścisz ? Robi się to wszystko nieciekawe i nie jest to HP
Fan Pentax'a.
shredderr
-#
Posty: 315
Rejestracja: 28 cze 2015, 18:22
Lokalizacja: Koszalin

co właśnie wywołałeś?

Post autor: shredderr »

powalos pisze: 14 gru 2021, 19:27 shredderr, może jednak też odpuścisz ? Robi się to wszystko nieciekawe i nie jest to HP
Odpuścić gnojowi, co jedzie każdego, w tym mnie, w dodatku ucieka się do gróźb karalnych pod moim adresem ? NIGDY
Tylko zamknięcie Kubusia w zakładzie zamkniętym w pokoju bez klamek, ze ścianami obitymi czymś miękkim spowoduje, że odpuszczę.
LD
-#
Posty: 459
Rejestracja: 20 kwie 2009, 11:43

co właśnie wywołałeś?

Post autor: LD »

Wysłałem list na PW do moderatora rbit9n dlaczego zniknął mój wpis z 12.12.2021 i nie dostałem odpowiedzi dlatego piszę jawnie.
Zablokowany