Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

maetwu
-#
Posty: 114
Rejestracja: 13 lut 2018, 10:41
Lokalizacja: Kraków

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: maetwu »

Cześć wszystkim, poszukuję instrukcji obsługi procesora Metoform 2060, wiem, że to raczej graniczy z cudem ale schematy elektryczne lub inne pomocne dokumenty do tego sprzętu również mile widziane, przeszukałem internety i na razie nic nie znalazłem. Może ktoś miał doświadczenia z tym sprzętem, jakieś rady, cokolwiek.

Pozdrawiam,
Mateusz.
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 437
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: Mirosław »

W internecie zapewne można znaleść trochę zdjęć ogólnych tych procesorów stołowych.Z modelem Metaform 2060 nie miałem doczynienia ale używałem i jeszcze sobie używam Metaform 5240 i 5040 te procesory bywały z suszarką dostawianą i z zaintegrowaną jako całość procesora ja mam te z suszarka dostawianą.Kupiłem je jako używane oczywiście do tej pory prócz czyszczenia raków i wanien to wyciagałem pompę i dałem w niej silniczek do przewinięcia,są tam pompy EHEIM zdaje się że w necie są też do kupienia tylko trzeba dopasować wydajność.Sam nie wiem co bedzie dalej jak się przygotować do polskiego ładu ale mam psa Sabo może on poprowadzi mnie dobrą drogą abym dalej mógł sie cieszyć tymi procesorami, acha jescze mi szwankuje jeden potencjometr ten główny jest to potencjometr drutowy jak mi fachowiec zdjagnozował ale w tej chwili mam trochę mniej czasu na ciemnie i tego nie ogarnę może przyjdą lepsze czasy. :-/
Uzależniony od fotociemni .
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 437
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: Mirosław »

Zrobiłem błąd pisze się METOFORM ja napisałem przez ,,a,, :oops:
Uzależniony od fotociemni .
Awatar użytkownika
J.A.
-#
Posty: 10015
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: J.A. »

Eheim, to znany w świecie akwarystyczny producent pomp i filtrów. Są obojętne chemicznie.
Może Warto się przyjrzeć ofercie, w razie problemów.
M7 + 4,5/50 + 4/80 + 4,5/150
"Mędrzec uczy się nawet od głupca, głupiec nie uczy się wcale"
Awatar użytkownika
4Rider
-#
Posty: 5997
Rejestracja: 19 kwie 2018, 12:34
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: 4Rider »

J.A. pisze: 21 paź 2021, 20:02 Może Warto się przyjrzeć ofercie
Masz rację warto, tak jak i warto czytać instrukcje, całkowicie się z tobą zgadzam 🐐

patrz uważnie szanowny kolego J.A.:
Przechwytywaniee.JPG
Przechwytywanie.JPG
... porque las tribus condenadas a cien años de soledad ya no tienen una segunda oportunidad en la tierra.
galería -> https://www.flickr.com/photos/4rider <- fsociety -> yelp 2000 -> ∞ homo homini lupus est 🐺
maetwu
-#
Posty: 114
Rejestracja: 13 lut 2018, 10:41
Lokalizacja: Kraków

Instrukcja obsługi procesora Metoform 2060

Post autor: maetwu »

Dziękuję Panowie za odpowiedzi, powoli zbieram materiały i kontakty potrzebne do wskrzeszenia maszyny po długim postoju. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ