[Kraków] Szukam pracy - fotolab, fotolaborant

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Antoni
-#
Posty: 68
Rejestracja: 07 cze 2007, 16:16
Lokalizacja: Krakow

[Kraków] Szukam pracy - fotolab, fotolaborant

Post autor: Antoni »

Witam,

Poszukuję pracy w fotolabie. Chętnie z przyuczeniem na początek, oczywiście nie płatnym.
Mam dwadzieścia sześć lat. Jeśli chodzi o moje doświadczenie zawodowe to po ukończeniu liceum ekonomicznego odbyłem staż pracy w centrum kultury. Zajmowałem się oprowadzaniem grup po muzeum i przygotowywaniem ekspozycji, przygotowywaniem pism wychodzących, prowadzeniem książki kancelaryjnej, sporządzaniem zestawień rocznych z frekwencji na zajęciach i imprezach.
Odbywałem również przez pół roku praktykę w jednym z lokalnych tygodników. Polegała ona na przepisywaniu wywiadów z dyktafonów, redagowaniu tekstów, obróbce zdjęć w Adobe Photoshop i przygotowywaniu stron w programach DTP. Kolejną była praca dla ogólnopolskiego wydawnictwa. Powiedzmy, że była to dość nietypowa praca w dziale reklamy. Szczegóły mogę przedstawić podczas rozmowy. Kilka miesięcy temu odbyłem czterotygodniową praktykę w jednym krakowskich zakładów fotograficznych. Wykonywałem zdjęcia do dokumentów oraz odbitek, wywoływałem i kopiowałem filmy fotograficzne.
W tym roku z przyczyn osobistych przerwałem naukę w policealnej zaocznej szkole o kierunku fototechnik. Naukę zamierzam kontynuować w przyszłym roku i mogę wszystko załatwić tak, aby w żaden sposób nie przeszkadzało to w pracy. Jestem osobą dyspozycyjną, potrafię pracować po 12 godzin, również na nocne zmiany.
Jeżeli ktoś ma do zaoferowania pracę odpowiadającą mojemu profilowi, proszę przesłać szczegóły oferty na e-mail: email a w odpowiedzi zwrotnej prześlę swoje CV oraz numer telefonu.
ODPOWIEDZ