Procesor Jobo CPE 2

Szukam, Kupię, Sprzedam, Zamienię ...
UWAGA! Przeczytaj regulamin bazaru zanim dodasz post!

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

brylek
-#
Posty: 123
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:26
Lokalizacja: lesna

Procesor Jobo CPE 2

Post autor: brylek »

Mam do zaoferowania procesor Jobo CPE 2 działa grzeje i kręci w zestawie tylko z 4 butelkami . Ewentualnie mogę zrobić komplet z jednym lub kilkoma koreksami kwestia dogadania ceny .

Procesor ma pęknięta pokrywkę ale została ona podklejona klejem epoksydowym i dużym kawałkiem plexi od środka więc absolutnie nic nie przecieknie do środka .

Cena to 1250 zł .
Procesor jest w Leśnej koło Zgorzelca

Prawdopodobnie będę wystawiał kilka rarytasów ciemniowych powiększalniki od formatu 6x7 do 5x7 , maskownice RRB dunco małe duże . Akcesoria ciemniowe typu kuwety lupy obiektywy . Mam 2 duże stoły ciemniowe firmy Richards z UK ( Jeden robiony na zamowienie do mojej ciemni 3 m ) I jeden firmy nova . Jeden stół napewno do sprzedania będzie . Zmieniłem lokalizacje ciemni i nie mam tyle miejsca na 3 duże stoły . Jeśli ktoś będzie zainteresowany czym kolwiek zapraszam do kontaktu ( jeśli coś szukasz zapytaj ) na pw ale najlepszy kontakt to email Wszystko jest u mnie w Leśnej koło Zgorzelca

Pozdrawiam Przemek
Załączniki
IMG_1787.jpeg
IMG_1788.jpeg
IMG_1790.jpeg
IMG_1789.jpeg
IMG_1791.jpeg
IMG_1792.jpeg
IMG_1793.jpeg
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 437
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Procesor Jobo CPE 2

Post autor: Mirosław »

Jak widać na zdjęciu to trzeba zmienić wtyczkę bo nie jest to rozwiązanie europejskie chyba że można dostać ,,przejściówkę,, A ile lat ma ten procesor? ( plus minus) kiedy był wyprodukowany.
Uzależniony od fotociemni .
brylek
-#
Posty: 123
Rejestracja: 23 maja 2014, 22:26
Lokalizacja: lesna

Procesor Jobo CPE 2

Post autor: brylek »

Mirosław pisze: 05 lip 2021, 09:57 Jak widać na zdjęciu to trzeba zmienić wtyczkę bo nie jest to rozwiązanie europejskie chyba że można dostać ,,przejściówkę,, A ile lat ma ten procesor? ( plus minus) kiedy był wyprodukowany.
Kiedy był wyprodukowany nie mam pojęcia być może jest jaka naklejka z data . A co do wtyczki to typu angielskiego ale są dostępne przejściówki za kilka złotych zaleta tych wtyczek jest to ze maja bezpieczniki w środku warto je zachować .
ODPOWIEDZ