Producent maskownic Dunco

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

wkuzia
-#
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2013, 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Producent maskownic Dunco

Post autor: wkuzia »

Cześć

Niestety, w trakcie przeprowadzki uszkodziłem mocowanie jednej z lamelek w mojej Dunco. Czy macie może jakiś namiar na producenta maskownic Dunco ? Google mi nie podpowiedział za wiele

Wojtek
Awatar użytkownika
Mirosław
-#
Posty: 438
Rejestracja: 09 paź 2011, 19:43
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Mirosław »

dunco.de i w zasadzie tyle.
Uzależniony od fotociemni .
ostrygad
-#
Posty: 314
Rejestracja: 13 lis 2009, 16:49
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: ostrygad »

Kontakt do miłej Pani z Dunco:

nadine.lichy@dunco.de

Pani włada angielskim , komunikacja bez problemu. Zamówiłem u nich co nie co , raz i basta. Wysyłka kilku plastykowych elementów mieszczących się w dłoni - 20 euro. Przyszło listem DHL. Zero zabezpieczenie przed uszkodzeniem. W moim odczuciu tylko fart spowodował, że te liche plastykowe elementy nie popękały gdzieś na trasie / w sortowni.

Próbowałem negocjować wysyłkę...nie da rady , mają "kontrakt" z DHL. Co ciekawe , mnie więcej w tym samym czasie kupiłem również z Niemiec Dursta m805 i (znowu) miła pani wysłała mi go za 25 euro....

Finalnie sprzedałem to dziadostwo - Dunco - i teraz mam maskownicę którą trzeba traktować młotem żeby w ogóle coś w niej popękało. Polecam zrobić to samo.
ajsikel
-#
Posty: 314
Rejestracja: 01 gru 2008, 01:30
Kontakt:

Post autor: ajsikel »

zasadzie na RRB , czasem na Saundersa i Kostinera mlot zadziala...
:D
https://www.instagram.com/zone_lll/
lity bromoleje czarne białe i takie inne ...
ostrygad
-#
Posty: 314
Rejestracja: 13 lis 2009, 16:49
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: ostrygad »

ajsikel pisze:czasem na Saundersa i Kostinera mlot zadziala
...ale tylko czasami , jak człowiek porządnie rękawy zakasa :)
wkuzia
-#
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2013, 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wkuzia »

ostrygad pisze:Kontakt do miłej Pani z Dunco:

nadine.lichy@dunco.de

Pani włada angielskim , komunikacja bez problemu. Zamówiłem u nich co nie co , raz i basta. Wysyłka kilku plastykowych elementów mieszczących się w dłoni - 20 euro. Przyszło listem DHL. Zero zabezpieczenie przed uszkodzeniem. W moim odczuciu tylko fart spowodował, że te liche plastykowe elementy nie popękały gdzieś na trasie / w sortowni.
Ja akurat zacząłem korespondować z panią Ester Lichy, ale ona, po tym że na podesłanym zdjęciu zauważyła brak pokrętła chciała mi je przysłać.
Zwróciłem uwagę że to plastikowy sześcian jest ukruszony i na razie korespondencja nie mam odpowiedzi. Za pokrętło wysyłka kosztowała 11 Euro z drobną końcówką.
Miło wspominam tego Dunco - moja pierwsza maskownica, która dobrze trzymała papier, nie było problemów z krzywym obrazem itd.

Teraz czekam na RRB

Wojtek
ODPOWIEDZ