tani i znośny powiększalnik 6x6

Powiększalniki, zegary, kuwety, oświetlenie w Waszej ciemni

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Malfas
-#
Posty: 661
Rejestracja: 18 sie 2008, 15:37
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Malfas »

w tym roku juz byla, w maju przelewalem kase na peypala ( o zgrozo nie moge wiecej niz tysiak, chyba, bo sobie taki limit ustawilem :P )
mysle ze tu chodzi bardziej o aktywacje peypala i ebaya, a karta jest do tego najlepsza, tylko ze klamią ze to nic nie kosztuje :P
guerilla
-#
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2009, 23:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: guerilla »

Malfas pisze: a karta jest do tego najlepsza, tylko ze klamią ze to nic nie kosztuje :P
Przecież nic nie kosztuje! Dopóki nie sprzedajesz, to jest darmo Paypal całkowicie.

(chyba że mówisz o kosztach k.kredytowej w danym banku)
rybka
-#
Posty: 256
Rejestracja: 19 sie 2009, 21:13
Lokalizacja: dublin

Post autor: rybka »

Witam ! Ja tylko tak wtrace - mam zupelnie mi nie potrzebnego magnifax'a 4 , z uszkodzona zebatka podnoszenia kolumny . Da sie to naprawic , a nigdy nie bylem az tak zdesperowany ... Bez glowicy kolor , za to z glowica kondensorowa . Jakiegos anareta 4,5/80 mm tez znajde ...Oddam Za darmo , odbior osobisty , w Lebie ,(to nad morzem ) , w okolicach swiat ( mam nadzieje wyrwac sie z Irlandi na pare dni ) . Znalazl bym moze jeszcze troche ciemniowych gratow do oddania . Jak by co prosze o kontakt w okolicy 20 grudnia .
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Gringo997
-#
Posty: 481
Rejestracja: 02 maja 2008, 13:45
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: Gringo997 »

do świąt się rozejrzę a wtedy zobaczymy co mikołaj przyniósł razem z gwiazdką pod choinkę
to ja zabiłem Laurę Palmer...
ODPOWIEDZ