studia foto

Czyli Korex po godzinach w ciemni ;)

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Jasiek Matacz
-#
Posty: 397
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:17
Lokalizacja: Staszów

studia foto

Post autor: Jasiek Matacz »

Witajcie,
wiem że temat poruszany wielokrotnie ale za każdym razem był od razu tłamszony że studiowanie fotografii jest bezsensu, więc może teraz trochę inaczej. Czy znacie kierunki gdzie bez innych sztuk(malarstwa,rzeźby,rysunku) można sobie poradzić? Jeśli tak to proszę pisać gdzie takie są i może jakaś notatka krótka o nich(łatwe,łatwo się dostać,dobre itp.). Pytam bo biorę pod uwagę takie studia jak matura z matematyki i fizyki pójdzie mi za słabo by się dostać na w miarę porządną politechnikę.
Pozdrawiam
Jasiek Matacz
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

Ale o co dokładnie Ci chodzi? O studiowanie fotografii na kierunku, gdzie nie będą wymagali od Ciebie malarstwa i rysowania? W Polsce takie rzeczy to chyba tylko na Filmówce w Łodzi, ew. może na zaocznej fotografii na ASP w Poznaniu (tu głowy nie dam). A tak poza tym to tradycyjnie ITF. Było już sporo napisane na ten temat na forum.

Nawet ze słabymi wynikami dostaniesz się na porządną polibudę. Pytanie na co i czy się utrzymasz.
Jasiek Matacz
-#
Posty: 397
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:17
Lokalizacja: Staszów

Post autor: Jasiek Matacz »

chciałbym na informatykę ale na nią chyba piekielnie trudno się dostać. Widzę że jesteś w temacie, może wiesz na jakie kierunki najłatwiej się dostać(w razie gdyby na informatykę się nie udało trzeba na coś gorszego złożyć papiery).

P.S Jak oceniacie informatykę na Politechnice Świętokrzyskiej a jak na UMCSie?
Awatar użytkownika
ku6i
VIP
Posty: 409
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:21

Post autor: ku6i »

W temacie trochę jestem, bo studiuję na AGH, ale coś kompletnie innego (choć troszkę z informatyką mające wspólnego). Z pytaniami o konkretne kierunki niefotograficzne na tym forum to trochę szalejesz, bo raczej ciężko będzie trafić na kogoś kto jest zorientowany, choć próbować możesz. Takie pytania to lepiej na forach poszczególnych uczelni zadawać.

AGH ma dość specyficzny sposób rekrutacji, więc ciężko coś doradzić "w trybie awaryjnym". Tutaj masz progi z zeszłego roku: http://forum.ms.agh.edu.pl/viewtopic.ph ... 557#104557
I jeśli chodzi o AGH, to może lepiej zadawaj pytania właśnie tam, nie zaśmiecajmy wątku.
carpathia
-#
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: carpathia »

Informatyka na AGH ma zawsze bardzo wysokie progi, dostaja sie tylko naprawde najlepsi. Ja studiuje informatyke na PK i sobie chwale ;)
Zenit 12xp & Minolta Dynax 5.
ODPOWIEDZ