Strona internetowa - wielka prośba o pomoc

Jak pokazac fotografie? Albumy, Passe partout, podklejanie zdjęc, prezentacje i strony www

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Brzeku
-#
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2007, 08:03
Lokalizacja: Warszawa

Strona internetowa - wielka prośba o pomoc

Post autor: Brzeku »

Mam prośbę o pomoc,

wiem że to forum troche nie w tym temacie ale powiem szczerze, lubie to forum! i nie chce błądzic po innych :)

więc tak: robie sobie stronę internetową, jestem w tym temacie ciemny jak wszystkie ciemnie razem wzięte z zapalonymi czarnymi żarówkami ale dorwałem program front page 2003 i jakoś krok po kroku mi to idzie.

Strona jest mi bardzo i zrobiłem już praktycznie wszystko oprócz galerii, gdy dodaję galerię z opcji programu, galeria jest dośc przyjemna, prosty i czytelny pokaz slajdów, wrzucam do niej zdjęcia, same tworzą się miniatury i wszystko wygląda ok. Problem powstaje gdy chce zapisac to wszystko, wyskakuje mi komunikat -

" Aby zapisac tę stronę i galerię fotografii, otwórz witrynę sieci web opartą na programie frontpage i zapisz stronę w tej witrynie"

Zielonego pojęcia nie mam co mam zrobic, czy ktoś mógł by mi pomóc ?

jeśli nie w ten sposób to może ktoś wie jak wstawic inną przyjemnie wyglądającą galerię do strony którą robię, zależy mi na tym żeby zdj otwierały się po kliknięciu na miniaturkę na tej samej stronie, i tym samym tle które mam zrobione. Bo ja potrafie tylko zrobic że zdjęcie otwiera się przez zwykłe hiperłącze na białej stronie a tak nie chce.

Prośba pomóżcie, tylko w prosty sposób bo żadnych języków html itp nie znam, z polskim jakoś sobie radzę ;)

Pozdrawiam Daniel
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

odezwij sie do mnie na gg 5127021 - najczesciej jestem po 20,00 postaram sie pomoc ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
ODPOWIEDZ