Rozmiar forum, czcionek itp.

Wasze opinie o nowej odsłonie serwisu - czego jest za dużo, czego za mało, co chcielibyście tu znaleźć - to będzie dla nas wskazówka w jaką stronę powinniśmy się rozwijać.

Moderatorzy: rbit9n, Jerzy, zladygin, Michał Kowalski

Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Rozmiar forum, czcionek itp.

Post autor: Rob »

Hej kolego adminie właśnie tak sobie siedzę na forum i dotarło do mnie: jejku jakie czcionki są tutaj małe! ledwo co idzie rozczytać z "bezpiecznej" odległości od monitora, a wzrok mam dobry! Myślę, że w dobie szerokich monitorów o wysokiej rozdzielczości potrzebna by była zmiana rozmiaru czcionki na większą (prawdopodobnie o 1 lub 2 rozmiary w górę). Również poważnie można by zastanowić się nad "szerokością" forum - u mnie na monitorze zajmuje ono nie całą połowę monitora, reszta to szare tło. Może by tak rozciągnąć troszkę rozmiar? Więcej postów by się mieściło na widoku, nie trzeba by tak było przewijać i przewijać... :-) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 mar 2011, 21:25 przez Rob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coil
-#
Posty: 246
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:39
Lokalizacja: MałaPolska

Post autor: Coil »

Rob pisze:właśnie tak sobie siedzę na forum i dotarło do mnie: jejku jakie czcionki są tutaj małe!
Problem rozwiąże jakaś dobra przeglądarka np Opera, wtedy ctrl+kółeczko myszy (ew. szary plus) i już litery wielkości grochu a "szerokość" forum wypełnia cały monitor. Obraz można też powiększyć w Firefoxie i IE - w tych sprawdzałem.
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

Coil, ta funkcja jest mi bardzo dobrze znana, ale nie w tym rzecz ;-) Chodziło mi o powiększenie szerokości forum plus tylko nieznaczną zmianę wielkości czcionki. Poza tym, ctrl i + powiększa wszystko razem, łącznie z grafikami - a to wygląda już nieestetycznie.
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Faktycznie - conieco poprawilem... mam nadzieje ze teraz jest ok ;)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2011, 22:29 przez Michał Kowalski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nord
-#
Posty: 1587
Rejestracja: 04 mar 2009, 21:24
Lokalizacja: faceci są z marsa
Kontakt:

Post autor: nord »

:) czyta się lepiej :]
Awatar użytkownika
Rob
-#
Posty: 436
Rejestracja: 03 lis 2007, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rob »

no ba, tylko jeszcze pokombinować z szerokością forum i efekt powinien być lepszy :)
Awatar użytkownika
Michał Kowalski
-#
Posty: 540
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:38
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: Michał Kowalski »

Ok - coś się pomyśli... ;)
Fotograf Chrzanów - fotografia ślubna
Cypis
-#
Posty: 122
Rejestracja: 13 lis 2008, 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Cypis »

Szerokość zdecydowanie przydałoby się zwiększyć - jest 800 px, nawet netbooki zniosą dzielnie 1000 :>
Awatar użytkownika
rbit9n
-# jr admin
Posty: 5566
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:18
Lokalizacja: Rajsze
Kontakt:

Post autor: rbit9n »

ale wielgachne to teraz. o ja cię!
"Cítíte to? Cítíte to? Fenidon, synku. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Zbožňuju vůni fenidonu po ránu."
Podplukovník William "Bill" Kilgore


zemsta toxycznego fotomutanta flickr
ODPOWIEDZ